А через 10 хвилин весь вашингтон був в шоці ... »як Овечкін почав плей-офф (відео)

Національна Хокейна Ліга (НХЛ)

Ніхто не чекав такого! Але «Торонто» дав рішучий бій фавориту і ледь не витягнув перший матч серії з «Кепіталз».

Взагалі перед серією «Вашингтон» - «Торонто» на молодих канадців не ставив ніхто. Можна уявити, коли володаря «Президент Трофі», кращу команду регулярного чемпіонату, у другому раунді вибиває «Піттсбург», який потім бере Кубок Стенлі. Цей сценарій ще вкладається в голові. Але щоб «Торонто»? Ще в минулому сезоні ця команда зайняла останнє місце в лізі.

Ось тому Вільямса і запросили в «Вашингтон». І в найважчих матчах він доводить свою корисність. Зробив дубль, і гра перейшла в овертайм. А там вистрілив ...

Кілька днів тому, коли суперник «Торонто» в плей-офф став відомий, у Бебкока запитали: як його команда буде вирішувати проблему силовика Тома Вілсона?

«Нічого не маю проти Тома, - відповів Бебкок. - Він дуже добре працює в кожному матчі. Але у нас не болить голова про Вілсона, є куди більше проблемних для нас хлопців в «Вашингтоні».

І уявляєте, в овертаймі забив саме Вілсон! Отримав шайбу на лівому фланзі і так хвацько поклав її здалеку в дев'ятку воріт Андерсена, що всі ахнули. Це був перший гол Тома Вілсона в плей-офф взагалі, хоча він провів 29 матчів. Причому цей гравець народився і виріс в «Торонто», все життя мріяв грати за «Мейпл Ліфс».

«Навіть не знаю, чому ми так почали матч, - сказав Олександр Овечкін. - Може, занадто нервували або потрапили під тиск. Але коли рахунок став 0: 2, ми сказали один одному: «Треба заспокоїтися і грати в наш хокей». Після першого періоду у нас не було ніякої паніки. Ми знали, що у нас ще є час. Добре, що ми забили перший гол. Він був дуже важливий. Ми працювали і перемогли в овертаймі ».

Загалом, незважаючи на проблеми, «Вашингтон» повів у рахунку. Але «Торонто» виявився зовсім не тим клубом, як думали багато. Ці хлопці ще можуть дати жару. Тому серія буде приголомшливою!