Аршавін - капітан лондонського арсеналу

Черговий гостьовий матч 35-го туру чемпіонату Англії проти "Портсмута" Андрій Аршавін зустрів з капітанською пов'язкою і вивів за собою весь склад лондонського "Арсеналу". Напередодні найважливішої гри в півфіналі Ліги чемпіонів з «Манчестер Юнайтед», Арсен Венгер дав відпочити основному капітану «канонірів» Сеска Фабрегаса і його заступнику Коло Туре. Чи не були включені в заявку на матч Альмунія, Адебайор, Насрі, Гіббс.

Займаючи свою звичну позицію півзахисника, Аршавін, як і належить капітану команди, взяв безпосередню участь у всіх голах, забитих у ворота суперника. Гра закінчилася з рахунком 3: 0 на користь лондонського клубу.

Після точного навісу російського капітана "Арсеналу", Ніклас Бендтнер, на 13 хвилині матчу, ударом голови відкрив рахунок. На 39 хвилині, вихід Аршавін один на один з воротарем "Портсмута", був перерваний недозволеним прийомом. Бендтнер подвоїв рахунок, реалізувавши пенальті, зароблений колишнім футболісом пітерського "Зеніту".

На 55 хвилині захисник "Портсмута", блокував удар Аршавіна, нанесений в сторону воріт, від захисника м'яч відскочив до Карлосу Велі, який і направив його в ворота. На 79-й хвилині Аршавін був збитий на кордоні штрафного майданчика господарів, за що Ное Памаро був видалений з поля.

Необхідно відзначити, що російський футболіст в цій грі отримав свою першу жовту картку, а вболівальники "Портсмута" від безпорадною злості освистували його весь матч.

Схоже, що Аршавін може встати в один ряд з російськими футболістами, до нього блищала за кордоном. Такими як Валерій Карпін, Олександр Мостовий або Андрій Канчельскіс. І ніхто не здивується, якщо Арши так і залишиться капітаном «Арсеналу».

За команду Венгера він провів 9 матчів і забив 6 м'ячів, в тому числі 4 м'ячі в грі з «Ліверпулем» на «Енфілд Роуд».