Аршавін отримав в око, а Жиркова

Збірна Росії не без зусиль перемогла в товариському матчі команду Сербії - 1: 0 [фоторепортаж]

Дік Адвокат і збірна Росії залишилися вірні собі. Головний тренер нашої команди ні на крок не відступив від обраної ним обойми гравців, виставивши на товариську гру проти збірної Сербії практично той же склад, що і в одинадцяти попередніх матчах, які російська збірна провела під його керівництвом. Лише в центрі оборони замість Ігнашевіча з'явився Олексій Березуцький. а в середині поля травмованого Денисова замінив Глушаков. Збірна Росії відповіла своєму наставнику тим же: в порівнянні з трьома товариськими матчами, зіграними нашими футболістами в цьому році, не змінилося нічого. Присутні вболівальники побачили те ж саме тотальна відсутність небезпечних моментів і колективної гри, що і раніше.

Правда, на цей раз у наших зірок є відмовка: їм протистояв сильний суперник. Адже в складі збірної Сербії були гравці «Манчестер Юнайтед» і «Манчестер Сіті», «Ювентуса» і київського «Динамо». Серби на відміну від росіян грали, нехай і невдало, на останньому чемпіонаті світу. Тому спотикатися на шляху до чужих воріт про Неманью Відіча і Олександра Коларова було не соромно. Крім того, і фізично серби виявилися міцнішими. На 26-й хвилині після стику з Відічем пішов з поля Кержаков, а ще через п'ять хвилин Аршавін в боротьбі зіткнувся головою з Нінковичем і з розбитою бровою був відведений в роздягальню. Це і були два найнебезпечніших моменту у виконанні збірної Росії в першому таймі.

Вболівальники, які заповнили стадіон «Локомотив» майже цілком, були змушені розважатися тим, що освистували свого ж футболіста - Юрія Жиркова. який підписав напередодні контракт з «Анжі». Ряд угруповань московських фанатів вже давно конфліктує з кавказькими командами, і перехід колишнього кумира армійців в клуб з Дагестану вони сприйняли дуже болісно.

У другому таймі нічого на полі не змінилася. І якби голкіпер збірної Сербії не вирішив допомогти нашим, освистувати почали б і інших. Але Боян Йоргачевич не зміг після дальнього і не дуже небезпечного удару Романа Павлюченко зафіксувати м'яч, а набіг Павло Погребняк добив снаряд у сітку. Це був перший і, по суті, єдиний гольовий момент у виконанні нашої команди. Правда, і серби за дев'яносто хвилин створили набагато більше. Їм в актив можна вписати хіба що щільний удар Красіча з меж штрафного, який парирував Акінфєєв. Чи не найцікавіший поєдинок так і завершився з мінімальним рахунком.

Юрій Жирков: Чи не засуджую тих, хто мене освистував

«Теплий» прийом трибуни не вибив колишнього футболіста «Челсі» з колії.

- Юрій, з перемогою. Хоча в вашому випадку, привітання напевно і не доречні, так?

- Чому ж недоречні? Ми здобули перемогу над гарною збірної Сербії, чиї футболісти виступають у сильних клубах. Ми задоволені. Все нормально.

- А реакція трибун не зачепила?

- А чого ображатися? Потрібно грати і доводити, що гідний місця в російській збірній (читайте далі).

Фанати спалили футболку Жиркова

Матч Базель - ЦСКА: армійці зробили диво, вирвавши перемогу 2: 1 в Швейцарії

Поява Алана Дзагоєва в другому таймі оживило гру москвичів

Президент Федерації лижних гонок Росії Олена Вяльбе підтвердила «КП», що все дуже серйозно

Базель - ЦСКА. Онлайн-трансляція матчу Ліги Чемпіонів

Армійці проводять поєдинок 4-го туру групового етапу в Швейцарії

Президент Федерації лижних гонок Росії Олена Вяльбе: Посадіть нас за детектор брехні. Але нехай і Родченкова перевірять на поліграфі

Шість відсторонених російських лижників так і не реабілітували, але і не пред'явили їм ніяких звинувачень

Програма Олімпійських ігор може бути доповнена еротичними танцями і комп'ютерними іграми

Сучасні забави можуть виявитися в програмі Олімпійських ігор

Малюк на мільйон: матч Ліонеля Мессі і збірної Аргентини в Москві коштує, як корпоратив з Лепсом і Кіркоровим

Щоб в Росію погоджувалися приїжджати футболісти екстра-класу, їм треба платити високі гонорари

Тренер "Ахмата" подав у відставку

Олег Кононов покинув свій пост після нічиєї з "Анжи"

Комісія МОК не змогла вирішити долю російських лижників

Матч Базель - ЦСКА: Віктор Ганчаренко сподівається, що армійці виправлять ситуацію

Склад збірної Росії на матчі з Іспанією та Аргентиною: з'явився Зобнин, але не взяли Денисова

10 найстаріших футбольних тренерів в світі

"КП" згадує найдосвідченіших наставників планети після успіху Юрія Сьоміна з "Локомотивом" в грі проти "Зеніту"

ІГІЛ * пригрозило Ліонелю Мессі

Зірка "Барселони" потрапив на пропагандистський плакат забороненої в РФ терористичного угрупування

Роберто Манчіні: «Зараз не дуже вдалий період»

Після матчу з «Локомотивом» головний тренер «Зеніту» по душах поговорив зі своїми підопічними

Головний тренер "Локомотива" Юрій Сьомін про чемпіонство: "Не біжіть попереду паровоза!"

У центральній грі першого кола сезону столичний клуб в Пітері розгромив "Зеніт" з рахунком 3: 0

«Зеніт» програв «Локомотиву» з рахунком 3: 0

Синьо-біло-блакитні завершили перше коло чемпіонату Росії на другому місці, а «Локо» - на першому