Челсі - вийшов з групи ЛЧ

«Челсі» проти сенсацій

Лондонський «Челсі» на своєму полі обіграв ЧФР і вийшов в плей-офф Ліги чемпіонів з другого місця групи А. Перше місце в квартеті дісталося «Ромі», яка обіграла в шостому турі «Бордо». Фернандо Кавенагі вийшов у другому таймі, але відзначитися не зміг.

Останній ігровий день Ліги чемпіонів виявився найбільш невидовищним в нинішньому розіграші Ліги чемпіонів. Це й не дивно, враховуючи, що більшість учасників плей-офф було вже визначено. Тільки в перших двох групах зберігалася інтрига.

У квартеті А «родзинка» полягала в тому, що при певних розкладах «Челсі» міг залишитися без плей-офф.

Для цього румунський ЧФР повинен був відібрати очки у «аристократів» на їхньому полі, а «Бордо» повинен був впоратися з «Ромою».

«Челсі» грав впевнено, але нудно. У першому таймі взагалі румуни виглядали цікавіше. І навіть перший небезпечний удар нанесли гості - з 30-ти метрів, низом. Чех впорався. А після закінчення чверті години Куліо накрутив на фланзі двох, виконав чудовий навіс ... Захисники «Челсі» впоралися з невеликим «пожежею», винісши м'яч з лінії воріт.

Але все ж до перерви рахунок був відкритий. Допоміг штрафний удар, після якого Калу послав м'яч у сітку. Справедливість була відновлена ​​в другі 45 хвилин. ЧФР відігрався, а гол забив на заздрість «аристократам». Пас п'ятою, навіс - і Коне забиває чудовий гол. Якщо з'явиться можливість - дивіться в оглядах. Гол того варто.

Силоньок, звичайно, у ЧФР не вистачило. Вийшов Дрогба і після чудової закидушки Джо Коула вивів «Челсі» вперед.

Тим самим «Челсі» не дозволив народитися сенсації. До того ж у другому матчі групи «Рома" не поступилася «Бордо», а перемогла. Кавенагі вийшов у другому таймі, але відзначитися не зміг. А голи Брігі і капітана Тотті у другому таймі принесли "Ромі" вихід з групи. Та ще й з першого місця - хто б міг подумати, після перших турів.

Інша сенсація Ліги чемпіонів кіпрський «Анортосіс» безславно закінчив груповий турнір. Команда, яка наробила стільки шуму в перших ігрових днях, до останнього туру зберігала шанси на вихід в плей-офф, але в підсумку, як в казці - залишилася біля розбитого корита.

З групи вийшли «Інтер» і «Панатінаїкос», який обіграв в останній ігровий день той самий «Анортосіс».

Єдиний гол забив Карагуніс. У другому матчі групи невмотивований «Інтер» передбачувано програв «Вердеру», який відправляється в Кубок УЄФА. «Анортосіс» з шістьма очками залишився в квартеті останнім.

У групах С і D питань не було ніяких. Грали собі на втіху. Так, «Барселона» і «Шахтар» порадували нечисленних уболівальників «Камп Ноу» п'ятьма голами - цей матч став найбільш видовищним в середу.

Та ось тільки дивитися в складі «Барси» було не на кого. Гвардьола випустив на поле резервістів і футболістів молодіжної команди. Так що перемога «Шахтаря», здобута на виїзді, не така вже й вагома.

Подумаєш, злі «гірники» обіграли дітей з ФШМ.

Вже до другого тайму Гладкий двічі засмучував каталонців. Господарі не зневірились, відіграли один м'яч. Потім Брандао втік на рандеву з воротарем, записавши на рахунок «Шахтаря» третій м'яч. «Барса» знову скоротила відрив до мінімуму, після «черпачка» Гудьонсена відзначився Серхіо Бускетс.

На більше часу не вистачило, а ось поштовхатися - будь ласка. У підсумку в кінцівці суддя показав чотири жовті картки.

У квартеті D «Ліверпуль» навіть другим складом на виїзді обіграв ПСВ - 3: 1, а «Марсель» і «Атлетіко» зіграли внічию - нудну і безгольову. У плей-офф вийшли англійці і іспанці, а французи потрапили в Кубок УЄФА.

«Газета.Ru» вела онлайн-трансляцію матчу «Челсі» - ЧФР і трансляцію матчу «Барса» - «Шахтар».

Інші новини Ліги чемпіонів можна подивитися на відповідній сторінці.