Чемпіонат москви

Чемпіон Європи Микола Падіус на постері тижні, нереальна кінцівка матчу МДПУ - Жуковський і приголомшливе досягнення Сергія Журавльова - офіційний сайт МЛБЛ розповідає про 2-му турі чемпіонату Москви.

Овертайми, баззер, розгроми - тур МЛБЛ ще не закінчений, але вже дав цілий ряд інформаційних приводів для висвітлення! Поїхали!

Приголомшлива гра між командами МДПУ і Метеор-МКБ стала нашим Матчем Тура!

Всю гру команди йшли ніс в ніс. Метеор лідирували майже всю гру, але їх лідерство завжди було мінімальним і мужики з МДПУ то справа постійно підбиралися до противників, а в останній чверті почалися справжні «гойдалки».
За 12 секунд до кінця зустрічі, МДПУ відставали на 2 очка. Артем Овечкін з МДПУ встав на лінію штрафних, забивши перший м'яч і влучив другий, але сам же поборовся за підбір і в результаті за 8 секунд до кінця зустрічі забив середній кидок! 74:73 на користь МДПУ.
У Метеора немає таймаутів і вони пішли в атаку зі своєї половини майданчика, в якій Влад Еронін з Метеора заткнув сирену своїм степбеком і забитими двома очками! 74:75 на користь Метеора! Дуже спекотна гра !!

Влад Еронін забив всього 26 очок, але за його останній кидок можна сміливо додавати ще 26!

Олександр Дєдушкін і Євген Макаров затиснули Миколи Падіуса під кільцем.

Втім це не завадило Миколі забити свої 30 очок, зробити 6 підбирань і 6 передач.

вболівальник туру

Вболівальником туру визнаємо цього пса, який мирно дрімав на руках господині під час матчу МГУ - Руна.

Глядачі на матчах

На наших турах ми хочемо створити атмосферу, при якій команди цікавляться не тільки своїм результатом, а й стежать за суперниками. Для цього створені всі можливості!

Мегафон на ЦСКА!

Мегафон отримав від нас шикарні квитки на баскетбол і сходив на баскет з друзями і дітьми! На жаль, за минулий тур CSKA Shot не забив ніхто, але багато хто пішов по запропонованим ЦСКА промо квитках.

Другий тріплдабл поспіль!

Це здається невероянтни, але Сергій Журавльов зробив тріплдабл в другому матчі поспіль! Цього разу в дуже складній грі проти МДПУ він забив 10 очок, зробив 11 підборів і 11 передач. Таким чином у нього тріплдабл в середньому за гру! Оскар Роберстсон позитивно оцінює гру Сергія.

Справжній трилер трапився в матчі Профіт Баскет 2 - Вега. Профіт міг виграти матч штрафними в кінці основного часу, але новачок команди Сергій Творжінскій реалізував тільки 1 з 2 - овертайм! У додатковій п'ятихвилинці сильніше на 1 очко була Вега! Андрій Прокопів став головним творцем перемоги, набравши найважливіші для команди окуляри, а також відзначившись костоломні постер данком і нереальним блокшота. Цей блок навіть фото трохи зачепило:

Важливість технічної заявки

Єдина річ, яка вибиває нас з чіткого таймінгу - це від руки написані технічні заявки! Величезне прохання надавати їх заздалегідь і в надрукованому вигляді. Щось завжди можна виправити, але головне, щоб основна частина була роздрукована! Зробити це зовсім не складно!

Надія дня

Церемонія відкриття МЛБЛ

Вже на наступному тижні відбудеться офіційне відкриття МЛБЛ. Воно розпочнеться о 13:30 на головному майданчику, просимо всі команди підтримати нас на трибунах в цей важливий для ліги момент. По одному представнику з першого і другого дивізіону запросимо на майданчик. Хотіли б покликати вас всіх, але команд в МЛБЛ-Москва наскільки багато, що навіть виклик по одній людині перетворитися на величезний парад учасників з 80 чоловік ...

Перша AfterParty МЛБЛ в Барі Молодь!

Ну а ввечері того ж дня ми запрошуємо команди в гості на AfterParty МЛБЛ в барі «Молодь». Незважаючи на назву, місце розташовує до комфортного спілкування. Ми хочемо створити максимально дружню обстановку в Лізі. Щоб командам було цікавіше грати, вони повинні знати один одного на майданчику і поза нею. Саме з цією метою ми проведемо AfterParty в барі! Побачимося!