чемпіонат світу з хокею

Збірна Росії в неділю проведе передостанній матч групового етапу чемпіонату світу з хокею. Суперником команди Олега Знарка буде команда Словаччини. Матч розпочнеться о 21-15.

Збірна Словаччини займає п'яте місце в таблиці і матч для неї стане визначальним у боротьбі за потрапляння в плей-офф.

Росіяни йдуть на другому місці в першості і поки виходить до чвертьфіналу на команду Швеції. Якщо росіянам вдасться обійти в таблиці американців, в чвертьфіналі, швидше за все, нашим суперником будуть швейцарці.

• 40
  • Другий період закінчено. У третьому нашим ще 30 секунд грати в меншості.
  • 39
  • Ледве словаки не виходять вперед! Наші авантюрно зіграли в меншості - побігли в контратаку і втратили шайбу на виході із зони! Габорік з метра спробував переправити її у ворота, але влучив у Бобровського. Пощастило ...
  • 38
  • Тихонов за затримку суперника ключкою заробив дві хвилини штрафу. Перший раз в матчі наші зіграють в меншості.
  • 37
  • Панарін виводив один на один Дадонова, але не зміг кращий бомбардир чемпіонату світу зупинити цю шайбу. Зійшла вона з гака.
  • 36
  • Чи не пройшла передача на Малкіна на дальню штангу від Кулемина! Малкін вже навіть зробив рух, маючи намір кинути в порожній кут, але шайба до нього не дійшла.
  • 35
  • Ковальчук в штангу потрапив! І тут же кинувся на добивання Тарасенко, але і він не зміг закинути! Найнебезпечніший момент у другому періоді.
  • 33
  • Мозякин на собі довіз захисника до воріт Гудачек і кинув, але словак йому все-таки сильно заважав, і кидок виявився неточним.
  • 32
  • Глядачі освистують навіть «Катюшу», яка звучить в паузах, але в другому періоді і словацькі уболівальники поводяться тихіше.
  • 28
  • Таке відчуття, ніби у словаків скінчилися сили. Вони дуже активно провели перший період, а в другому різко підсіли. Кидок Томаша Копецки став чи не першим у другому періоді.
  • 28
  • І моментально наші реалізують це більшість! Навіть не треба було закріпитися в зоні - Мозякин просто в'їхав з шайбою в лівий коло вкидання і потужно кинув. Перед Гудачек був натовп, і він побачив шайбу тільки тоді, коли вона вже влетіла в сітку.
  • 26
  • Словаки не витримали, і якесь дурне видалення заробив ММілан Юрчина. Він просто потикав Клюшев в Бєлова і звалив того на лід. Зовсім не було ніякої потреби в цьому порушенні.
  • 26
  • У другому періоді у збірної Росії дуже помітну перевагу. За п'ять хвилин словаки, напевно, взагалі жодного разу в нашій зоні не з'явилися.
  • 25
  • Володимир Тарасенко залишився один біля дальньої штанги, кинув без перешкод, і знову Гудачек зіграв надійно. Кращий гравець матчу поки словацький голкіпер.
  • 24
  • Гудачек потрібен був новий шолом, і гра продовжилася.
  • 24
  • Мозякин кинув з круба викидання, і шайба потрапила в обличчя Гудачек так, що у того злетів шолом. Але начебто в порядку голкіпер збірної Словаччини, і основний воротар словаків Ян Лацо поки не готується вийти на лід.
  • 21
  • Почався другий період
  • 20
  • Перший період закінчено.
  • 19
  • А тепер Мозякин в вигідної ситуації не влучив по шайбі! Наші здорово виглядають в цій більшості, але реалізувати чисельну перевагу не вийшло.
  • 19
  • Ковальчук вивів на кидок Панаріна, але Гудачек сьогодні стоїть як бог.
  • 18
  • Томаш Суворі сфолив проти Сергія Широкова, і наші до кінця періоду гратимуть в більшості.
  • 15
  • Три в одного викотилися наші, і Панарін, показавши, що буде робити передачу, відразу кинув. Але Гудачек не піддався на хитрощі, до останнього стежив за шайбою і кидок відбив.
  • 14
  • Поки чомусь наші ніяк не зрозуміють один одного. Зараз могли організувати відмінну контратаку, але сподівалися один на одного, і ніхто не підхопив кинуту словаками шайбу, все втекли вперед в розрахунку на пас.
  • 13
  • Маріан Габорік тепер кинув над поперечиною - поки словаки виглядають симпатичніше, ніж наші.
  • 12
  • Три в два викотилися словаки, вивели на кидок Мікліка, але Чудінов підставив ключку, і шайба відлетіла повз ворота.
  • 12
  • Панарін здорово кинув з середньої дистанції, але і тут Гудачек грає бездоганно.
  • 11
  • Широков несподівано для Гудачек кинув по воротах, але підстроївся під цей кидок голкіпер Словаччини.
  • 10
  • Яковлєв кинув від синьої лінії, а Ковальчук на п'ятачку не зміг ні зупинити цю шайбу, ні підправити її в ворота.
  • 08
  • Трибуни дуже активно вболівають за словаків - кожен раз, коли шайба у наших, з трибун лине свист.
  • 06
  • Грубо помиляється Бобровський, і відкривають рахунок словаки! Кидок Копецки був зовсім безпечним, він взагалі кидав по воротах Бобровського про всяк випадок, бо був затиснутий у борта захисником і робити йому було більше нічого. Але Бобровський проспав кидок і пропустив шайбу над плечем.
  • 04
  • Панарін ледь не відкрив рахунок! На п'ятачку він намагався з льоту переправити шайбу у сітку, але толком не влучив. І тут же Кулємін спробував зіграти на добиванні, але потрапив точно у воротаря.