Чи є шанс у «факела» потрапити в прем'єр-лігу, СВіК-тв воронезькі новини, фоторепортажі,

Чи є шанс у «Факела» потрапити в прем'єр-лігу?

Перша гра весняної частини чемпіонату Футбольної Національної Ліги повинна була дати відповідь уболівальникам «Факела» про ступінь готовності команди і її шанси зачепитися за 3-4 місця, що дають право на стикові ігри з відносними невдахами прем'єр-ліги, які посіли 13-е і 14 місця.

Як відомо, перші дві команди ФНЛ автоматично отримують підвищення в класі, та й відрив зараз у «Газовика» з Оренбурга і «Томі» досить солідний перед займають третю і четверту позиції тульським «Арсеналом» і астраханським «Волгарём», а тим більше «Факелом », що йде на п'ятому місці.

У першому таймі гості з Тюмені грали обережно, приділивши особливу увагу обороні, і вміло гасили спроби воронезьких півзахисників загострити гру.

На 28 хвилині синьо-білі мали реальний шанс відкрити рахунок в матчі, коли Віктор Свєжов відмінною передачею знайшов Михайла Бірюкова, але той, вийшовши один на один з воротарем тюменців, явно схибив.

Тут же не витримали воронезькі фанати, опромінивши свій сектор вогнями фаєрів. Треба віддати належне правоохоронцям, в перерві матчу видворили хулігани за межі арени. До речі, на трибунах зібралося близько 9 тисяч відданих шанувальників футболу.

У гостей в першому таймі був лише один напівмоменти, коли підключився в атаку захисник Ларіонов намагався з кутового переправити м'яч у ворота «Факела».

А ось наші мали ще один гольовий вихід, але отримав гострий пас від Михайла Бірюкова Олександр Касьян, пробив і повз воротаря, і повз ворота.

У другому таймі синьо-білі мали територіальну й ігрову перевагу, але лише після заміни на 71 хвилині капітана Андрія Мурніна «Факел» зумів загострити гру.

Один з новачків команди, центральний захисник Максим Осипенко, як справжній нападник, в гущі гравців технічно зловив м'яч на ногу, переправивши його у ворота сибіряків.

На 80-й хвилині після удару Олександра Касьяна спритнішим інших на добиванні виявився Ильнур Альшін і трибуни зітхнули з полегшенням - 2: 0, повіяло перемогою.

А на 87-й хвилині захисник гостей невдало головою відбив м'яч на вчасно набігаючого на ворота Дмитра Мічуренкова, який зафіксував на табло переконливу вікторію синьо-білих з рахунком 3: 0.

Наставник воронежцев на прес-конференції не випромінював надлишковий оптимізм - мабуть його підопічним є над чим серйозно попрацювати.

Багатогодинний майбутній переліт до Владивостока і зустріч з «Променем-Енергією» повинні дати більш точну відповідь про шанси воронежцев на прем'єр - лігу. Поки «Факел» на п'ятій сходинці в турнірній таблиці.