Чим важче гра - тим солодше перемоги пора

Огляд перших матчів третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи

Перші матчі третього кваліфікаційного раунду Ліги Європи подарували нам дві перемоги російських Зеніта і Краснодара. І якщо Зеніт довго розгойдувався в гостях у ізраїльтян, то Краснодар абсолютно не міг увійти в гру протягом величезної кількості часу у себе вдома.

Першими почали "бики". суперником яких був датський Люнгбю. Слід віддати належне данцям - їх смілива технічна гра з разу в раз ставила в безвихідь оборону господарів поля і так епізодично тривало весь перший тайм і початок другого. У підсумку на 64-й хвилині данці вийшли вперед, відзначився Кьяер цілком заслуженим чином. Тут підопічні Ігоря Михайловича Шалімова заграли в повну силу і відігралися дуже швидко, на 67-й хвилині забив Клаессон. Далі Краснодар загострив гру і почав створювати моменти, але не щастило і м'яч не бажав потрапляти в сітку воріт данців. Основний час матчу закінчився, а рахунок був дуже незручний - 1: 1, але всьому Краснодару і цілої футбольної Росії перший домашній свято нового євросезону подарував молодий вихованець краснодарської Академії Магомед Сулейманов, що послав м'яч у ворота датської команди на останній хвилині матчу! 2: 1 - важка, вимучена, але все ж перемога!

"Синьо-біло-блакитні" грали в Ізраїлі більш цілісно і класно, але господарі чудово оборонялися аж до 59-ї хвилини, коли Крішіто зумів проштовхнути м'яч у ворота. Далі на класі підопічні Манчіні довели матч до перемоги, забивши ще один вирішальний гол на 90-й хвилині - відзначився Кокорін. 0: 2 - перемога на виїзді. Вітаємо Росію з максимумом набраних очок на цьому тижні - 3 з 3-х, з урахуванням гостьової перемоги ЦСКА! Так тримати, а гра прийде!

Також сьогодні вступили в бій по два клуби у Франції і Португалії.

Португальці ж зіграли слабше, але не провалилися - два гостьових матчі закінчилися двома нічиїми. 0: 0 - влаштовує нічию з Болгарії відвіз Марітіму. 1: 1 - Брага комфортно зіграла в гостях зі шведським АІКом. Але шведам не звикати відігравати в гостях неприємний рахунок першого поєдинку.

Завдяки таким результатам в поточному рейтингу сезону Росія (1,400) впритул наблизилася до Португалії (1,500), але поки відстає від стабільних французів (1,750). Розігралися в минулому сезоні бельгійці мають всього 1,000 бал при 2-х домашніх нічиїх і 1-м гостьовому поразку в поточному сезоні.

Також в перших матчах 3-го кваліфікаційного раунду Ліги Європи прекрасно зіграли деякі пострадянські клуби! Литовська Судува - єдиний клуб, який розгромив сьогодні суперника, 3: 0 - переможений сильний швейцарський Сьон! Цікаво себе показав інший литовський клуб Тракай. отримав важку перемогу над Шкендія - 2: 1. Важку ще тому, що не зміг забити більше голів залишилися вдев'ятьох на 62-й хвилині македонцям. Український Олімпік зіграв внічию 1: 1 у себе вдома з грецьким ПАОКом, а Олександрія в гостях відібрала очки у румунській Айстри - 0: 0. Невдало зіграли азербайджанська Габала і особливо білоруське Динамо - 0: 1 і 0: 2 в гостях відповідно.

Відзначимо, що литовці завдяки своїм подвигам злетіли в таблиці коефіцієнтів аж на 7 рядків, з 50-ї на 43-ю, і тепер прибалти окупували першу половину 40-х місць в ТК - Латвія 41-я, Естонія 42-я, Литва 43 -я.

З інших протистоянь виділимо матчі за участю іменитих клубів. Нідерландський ПСВ на своєму полі програв хорватському Осієку - 0: 1, поки міні-сенсація! Австрійський Штурм програв удома турецькому Фенербахче - 1: 2. Динамо (Бухарест) і Атлетик (Більбао) зіграли 1: 1 в Румунії. Італійський Мілан переміг в гостях Університаті - 0: 1, румунам реально не пощастило з жеребкуванням! Англійська Евертон і німецький Фрайбург перемогли на своїх полях з однаковим рахунком - 1: 0.

Підсумки вечора і всього тижня для Росії чудові, з надією чекаємо наступного тижня і матчів.