Динамо »в більшості втратило перемогу над« локомотивом »

По ходу зустрічі гості двічі зрівнювали рахунок. На гол французького півзахисника «Динамо» Вільяма Венкера точним ударом перед самою перервою відповів сербський форвард «Локомотива» Петар Шкулетіч. У другому таймі пенальті реалізували німець Кевін Кураньї і португалець Мануель Фернандеш.

З початку другої половини матчу «Локомотив» грав у меншості. За фол останньої надії з поля був видалений Олександр Шешуков.

«Динамо» в останніх трьох зустрічах набрало лише одне очко (раніше команда програла «Спартаку» і «Зеніту» з однаковим рахунком 0: 1) і з 36 балами опустилося в турнірній таблиці на п'яте місце.

«Локомотив» в тих же трьох останніх зустрічах записав до свого активу два бали (в 19-му турі команда програла «Арсеналу» - 0: 1, а в 20-му зіграла внічию з «Мордовія» - 0: 0). Підопічні Міодрага Божовіча з 35 очками розташовуються на сьомому рядку в таблиці.

У першому таймі команди довгий час придивлялися один до одного. Перший небезпечний момент заробив «Локомотив». Олександр Самедов дуже небезпечно пробив здалеку. Володимир Габулов витягнув м'яч з дальнього кута, перевівши його на кутовий.

Після цього динамівці щільно заволоділи ініціативою і створили чимало гостроти біля воріт Гільєрме. Олександр Бюттнер увірвався в штрафну і пробив по воротах. Бразильський голкіпер «залізничників» не зміг з першого разу зафіксувати м'яч і отримав по руках від набігаючого Кевіна Кураньї.

Господарі відкрили рахунок на 42-й хвилині. Французький хавбек «Динамо» Вільям Венкер увірвався в штрафну по місцю лівого інсайда, обіграв двох захисників і встромив м'яч в ворота Гільєрме.

Підопічні Станіслава Черчесова вже готувалися піти на перерву, маючи перевагу в один м'яч, але замість цього отримали «гол у роздягальню». Мануел Фернандеш зробив закид у штрафну «Динамо», Шкулетіч виявився першим на м'ячі, продавив Томаша Губочан і в падінні зрівняв рахунок - 1: 1.

Другий тайм почався з порушення Олександра Шешукова на Юрія Жиркова в штрафний «Локомотива». Арбітр Владислав Бербородов розцінив його як «фол останньої надії», показав хавбеку червону картку і призначив пенальті. Одинадцятиметровий впевнено реалізував Кевін Кураньї.

«Динамо» продовжило атакувати і мало кілька хороших нагод збільшити розрив у рахунку. Ключовим став момент на 77-й хвилині. Бюттнер збив у штрафному Романа Шишкіна, і суддя наважився призначити ще один пенальті - на цей раз в ворота «Динамо». Удар Романа Павлюченко з «точки» прийшовся в поперечину, але арбітр попросив ігровий перебити, оскільки динамівці завчасно вбігли в штрафну. До м'яча підійшов Мануел Фернандеш, котрий залишив Габулову жодного шансу.

У час, що залишився «Динамо» постійно атакувала, але ще раз пробити Гільєрме у господарів не вийшло. Ударам Матьє Вальбуена і Олексія Іонова щоразу не вистачало точності.

«РБК -Спорт» вів онлайн-трансляцію цього поєдинку.