Дрогба послали в нокаут

Жахливий епізод стався в суботу на матчі «Челсі» - «Норвіч»: форвард «аристократів» Дідьє Дрогба в повітряній боротьбі отримав удар кулаком по голові від воротаря «Норвіча» Джона Радді і втратив свідомість.

Дідьє ВТРАТИВ СВІДОМІСТЬ

Інцидент трапився у другому таймі, відразу після того як рахунок став 1: 1. Дрогба (зростання 189 см, вага 84 кг) і голкіпер Радді (зріст 193 см, вага 97 кг) безстрашно вистрибують в штрафному майданчику «Норвіча», бачачи попереду тільки м'яч. Голкіпер опинився біля м'яча першим, але кулак пролітає далі і потрапляє прямо в голову Дрогба. Від потужного удару Дідьє, як буде видно пізніше на повторі, тут же втрачає свідомість і вже без почуттів валиться на газон обличчям вниз.

У перші ж моменти стало ясно, що з Дідьє щось серйозне - він лежить не рухаючись. Тут же прийшла бригада лікарів на чолі з Євою Карнейро (присутність на лавці «Челсі» жінки вже давно підмітили британські ЗМІ).

Зазвичай гравцям надають допомогу за межами поля, але в цей раз гру припиняють майже на 10 хвилин - Дрогба потрібна термінова допомога. Тільки через деякий час івуарієць ворушить рукою - видно, прийшов в себе. Поле форвард покидає на носилках з кисневою маскою на обличчі. Його відвезли в лікарню. До основного часу матчу арбітру довелося додати цілих 11 хвилин.

Після гри всіх заспокоїв Андре Віллаш-Боаш на прес-конференції:

- Дідьє трохи краще, є ознаки, що все буде добре. Я дуже вдячний гравцям і нашому медперсоналу, що вони швидко зреагували на потенційно дуже небезпечну ситуацію. Дрогба швидко привели до тями. Здається, він був без свідомості всього кілька хвилин.

У Дрогба - Легке Струс мозку

Британські ЗМІ визнають, що голкіпер Радді не винен. Це - просто нещасний випадок. Хоча один з асистентів Віллаш-Боаша - тренер з фізпідготовки Жозе Маріо Роша спочатку вимагав від судді пред'явити воротареві червону картку за грубу гру. Радді в результаті дійсно видалили, але пізніше - коли збив у своєму штрафному вийшов один на один Малуда.

- З лавки епізод виглядав жахливо, але, на жаль, таке трапляється у футболі. Так що я просто хотів би подякувати всім, хто допоміг Дідьє, - заявив Віллаш-Боаш.

Уже в суботу ввечері Дрогба відпустили з лікарні з початковим діагнозом «легкий струс мозку». Схоже, що івуарієць легко відбувся. «Челсі» оголосив, що буде стежити за станом Дрогба протягом декількох днів, тільки після цього стане ясно, коли форвард зможе повернутися на поле.

Уже після травми Дрогба в «Челсі» дебютували імениті новачки - Хуан Мата, куплений з «Валенсії» за 26 мільйонів фунтів, і Ромелу Лукаку. Прем'єра більше вдалася першому - вже на 10-й доданій хвилині він підібрав м'яч у штрафному після помилки захисників і пробив повз воротаря.

Залишається чекати одужання Дрогба, який тільки-тільки повернув собі місце в основі, втрачене було з приходом Фернандо Торреса.

Челсі - Норвіч - 3: 1 (1: 0).

Голи: Босінгва, 6 - 1: 0, Холт, 63 - 1: 1, Лемпард, 82 - з пенальті - 2: 1, Мата, 90 + 10 - 3: 1.

Челсі: Іларіу, Босінгва, Іванович, Террі, Коул, Рамірес, Обі Мікел, Лемпард, Торрес (Лукаку, 83), Дрогба (Анелька, 71), Малуда (Мата, 68).

Вилучення: Радді (Норвіч), 80.

Лондон. Стадіон «Стемфорд Брідж». 41 765 глядачів.