Фатайний стандарт

Фатайний стандарт. "Анжи" програв в Уфі і ризикує потрапити в "стики"

«Анжи» весь матч закидав штрафну «Уфи» подачами зі стандартів, але в кінцівці зустрічі пропустив з кутового. Rusfootball.info - про те, як команда Семака в 2-му турі поспіль вирвала перемогу в кінцівці, а махачкалінци виявилися перед загрозою потрапляння в стикові матчі.

Кому потрібніше

Потрібніше було «Анжи», адже попереду зустрічі з «Ростовом» і ЦСКА. а 12 місце ще не було забезпечено. Тому команда Григоряна, який сьогодні обійшовся без циркового шоу на передматчевій інтерв'ю, пішла вперед активніше. До підштовхує і схема «Анжи»: команда грає в 4 захисника, що вже рідкість, та ще й з двома нападниками.

Загроза виходила зі стандартів: вже в перші 10 хвилин махачкалінци справили 3 непоганих наскоку з статичного положення. Уфімцев натяку не зрозуміли і на 16-й хвилині знову сфолили - в 4-й раз господарям просто пощастило, що Жиров після навісу Хубулова пробив в штангу, а після контакту з нею прокотився вздовж стрічки.

Відповідь і вирівнювання

«Уфа» довгий час не могла скористатися простором в тилах «Анжи» (напевно тому, що махачкалінци грамотно поверталися назад, незважаючи на територіальну перевагу). Але після хвилини 20-ї господарі, як і годиться, почали тримати м'яч і на загрозу Жирова відповіли адекватно. Слай, дуже сильний саме в єдиноборствах нападник, легко за рахунок корпусу і різкості пішов від Паршивлюка і прострілом організував для Стоцького ігровий пенальті. Дмитро з літа вдарив доступно для Юрченко, недавно тягнув від Стоцького і його партнерів на тренуваннях. Цей момент дозволив «Уфі» остаточно відчути впевненість, вирівняти гру і навіть отримати невелику перевагу.

розмін

«Уфа» продовжувала вектор, що дозволив створити гольовий момент Стоцького з атаками по лівому флангу і перекладом вправо. На цей раз його зробив Йокич, «Анжи» програв підбір, а Стоцький попросив по Жирову майже з лінії штрафного майданчика. Замість блоку у Олександра вийшов почасти автогол: Юрченко не зреагувала на рикошет, хоча м'яч влетів у ворота в безпосередній близькості від воротаря.

Але «Уфа» останнім часом вже не та: команда, улюблений рахунок якої - 1: 0, програла з нього в Казані, а тут не протримала його і 10 хвилин. «Анжи» адже на початку матчу неодноразово попереджав, що стандартів біля своїх воріт господарів треба всіляко уникати. Ігбун не зрозумів цього, привіз необов'язковий кутовий, з нього гості і зрівняли рахунок завдяки класній грі на випередження у виконанні Будковского. Будь в воротах величезний Беленов, він би, може, і зіграв на виході, але Шелія залишився на місці і отримав в «будиночок».

Рівність по моментам, приблизна рівність в грі - мабуть, таке завершення тайму нікого не зачіпало по справедливості.

перестановки

Рідкісне явище: в перерві обидва тренери зробили по заміні, причому в атаці. Григорян змінив Форбса на Кацаева, а Семак - Сисуєва на Фатая. Спочатку заміна «Уфи» виглядала продуктивніше: два темношкірих нападників (фата і Слай) здорово боролися, чіплялися за м'ячі, напружували оборону «Анжи» на просторі. Махачкалинці змушені були залишати його і йти вперед трохи більшими силами через турнірній таблиці.

У гонитві за спокійним життям

Ближче до середини тайму «Анжи» грунтовно прихопив територію і м'яч. Григорян традиційно замінив Хубулова, за численні стандарти став відповідати Езатолахі. Саїд двічі знаходив подачами голову Фібеля, але здоровий захисник ніяк не міг до ладу прикластися до м'яча. «Уфа» грамотно побудувала руйнівну діяльність, стала уважніше діяти на стандартах, так що не дивлячись на всі старання «Анжи», реальних моментів біля воріт Шеліі не виникало.

В результаті махачкалінци виявляються в неприємній ситуації: теоретично їх можуть обігнати і «Оренбург», і «Крила», і «Арсенал», хоча навіть нічия залишила б двох останніх поза межами досяжності. Але ж у команди Григоряна намічаються прийом «Ростова» і виїзд до ЦСКА. Обидва суперники не мають права втрачати очки, тоді як 6 очок у виконанні одного з переслідувачів цілком вірогідні.

Голи: Стоцький, 35, фата, 90 - Будковський, 41

"Уфа": Шелія, Йокич, Аликин, Тумасян, Живоглядов, Пауревіч, Стоцький, Засєєв (Зубарєв, 90), Сисуєв (фата, 46), Обляков (Абдулавов, 75), Ігбун

"Анжи": Юрченко, Тетрашвілі, Фібель, Паршивлюк, Жиров, Мусалов, Форбс (Кацав, 46), Хубулов (Еззатоллахі, 63), Гулієв, Будковський (Асільдаров, 87), Яковлєв

Попередження: Йокич, 30