Фк «рубін» в сезону 2018 - це

На змаганні «Рубін» був представлений дублюючим складом. Молодим футболістам вдалося завоювати Кубок Співдружності. обігравши по ходу турніру киргизький «Дордой-Динамо», білоруський «Дніпро», фінський ХІК. туркменський МТТУ і казахський Актобе. Кращими бомбардирами команди стали Ігор Портнягин і Олександр Яркин (3 голи).

В 1/8 фіналу команда зустрілася з «Вольфсбургом». який переміг в матчі-відповіді «Вільярреал». У першому матчі «Рубін» на своєму полі зіграв внічию 1: 1, гол забив Крістіан Нобоа. У матчі-відповіді 1/8 фіналу «Рубін» програв «Вольфсбургу» з рахунком 1: 2 в додатковий час і вибув з Ліги Європи.

У першому турі казанці на своєму полі вирвали перемогу у «Локомотива» на останніх хвилинах з рахунком 2: 0. Перший гол забив на 87-й хвилині вийшов на заміну Горбанець. а другий гол на 90-й хвилині забив Бухаров після пасу Текке. У цьому матчі відбулося два дебюти: Хорді грав з перших хвилин, а Натхо вийшов на заміну Текке.

У 2-му турі Томь приймала казанський клуб на своєму полі. Гра завершилася з рахунком 0: 1 на користь Рубіна. Єдиний гол був забитий на 76-й хвилині завдяки удару головою Бухарова. Гольовою передачею відзначився Ансальді. У цьому матчі суддя Микола Іванов показав 14 жовтих карток. 3 з яких перетворилися на червоні. До кінця матчу Томич виявилися удев'ятьох, а казанці - вдесятьох.

У 3-му, 4-м і 5-м турах чемпіон зіграв внічию З Тереком (0: 0), Сатурном (0: 0) і Спартаком з Нальчика (1: 1) відповідно.

У 6-му турі Рубін обіграв в гостях пермський Амкар з рахунком 1: 0. Свій перший гол у новій команді забив Натхо.

У 7-му турі команда на своєму полі зіграла внічию з Анжи. Причинами такого тривалого спаду в домашніх іграх експерти називають кадрові втрати (не можуть повністю оговтатися від травм Шаронов. Семак. Рязанцев і Бистров) і погана якість газону на стадіоні «Центральний». [1]

У 8-му турі «Рубін» на виїзді зіграв внічию з «Аланією» (1: 1).

У 9-му турі команда вдома виграла «Сибір» з рахунком 1: 0. Гол забив Нобоа. Вперше за довгий час на поле вийшов Семак.

У 10-му турі казанці перемогли на класі над «Ростовом». Рахунок 0: 2. Голами відзначилися Семак і Бухаров.

На перерву команда пішла на третьому місці, поступаючись Зеніту і ЦСКА.

У 12-му турі «Рубін» розгромив Крила Рад із Самари з рахунком 3: 0. Голи на рахунку Касаева. Бухарова і вийшов за все вдруге на поле в офіційному матчі цього року Рязанцева. реалізував пенальті за порушення на самому собі.

Перед 16-м туром стало відомо про перехід Сергія Семака в «Зеніт».

У 16-му турі команда вдома перемогла «Томь» з рахунком 2-1. Голи забили Рязанцев і Орєхов.

У 17-му турі «Рубін» зіграв внічию з «Тереком» в гостях - 1: 1. Гол забив Нобоа.

У 18-му турі команда вдома переграла підмосковний Сатурн з рахунком 2: 0. Нобоа забив з пенальті, а також перший гол за новий клуб забив Медведєв.

У 19-му турі команда зіграла внічию зі «Спартаком» з Нальчика. Єдиний гол забив Алан Касаєв.

Літня трансферна кампанія

У 21-му турі «Рубін» з мінімальним рахунком 1: 0 в гостях обіграв «Анжи». Єдиний гол на 90-й хвилині забив Караденіз.

У 22-му турі «Рубін» обіграв на своєму полі «Аланію» з рахунком 1: 0. Першим голом за команду відзначився новачок казанців - захисник Боккетті.

У 25-му турі «Рубін» зіграв внічию з ЦСКА в Москві.

У 26-му турі в гостьовому матчі з Крильями Совєтов команда здобула перемогу з рахунком 2: 0 після дубля Корніленко.

У наступних турах команда зіграла чотири матчі внічию з московським Спартаком, Динамо, Зенітом і Локомотивом.

«Рубін» зайняв 3-е місце за підсумком сезону.

У першому турі Рубін програв Копенгагену з рахунком 0: 1.

Казанський «Рубін» на своєму полі в рамках другого туру групового етапу Ліги чемпіонів зіграв внічию з «Барселоною» (1: 1). Обидва м'ячі були забиті з пенальті - в першому таймі відзначився гравець «Рубіна» Крістіан Нобоа, а в другому - Давид Вілья з «Барселони».

У третьому і четветого турах були нульові нічиї з Панатінаїкосом.

У п'ятому турі «Рубін» здобув першу перемогу в цьому розіграші ЛЧ, здолавши на своєму полі «Копенгаген» з рахунком 1: 0. Єдиний гол забив Нобоа з пенальті.

У шостому турі команда програла на виїзді Барселоні з рахунком 0: 2.

«Рубін» посів третє місце в групі і перейшов з Ліги Чемпіонів в плей-офф Ліги Європи.