Гол кріштіану роналду приніс португальцям перемогу над збірною Росії

Збірна Росії провела другий матч на Кубку конфедерацій. На московському стадіоні "Спартак" наша команда зустрічалася з чемпіонами Європи португальцями. Збірна Португалії перемогла 1: 0 за рахунок голу Кріштіану Роналду.

Вісім хвилин знадобилося збірної Португалії для того, щоб повести в рахунку. Лівий захисник Рафаел Геррейро виконав діагональний навіс в нашу штрафну, де лідер португальців Кріштіану Роналду головою пробив під поперечину. Проводив сотий матч у воротах збірної Росії Ігор Акінфєєв не зміг виручити команду.

Після забитого м'яча до кінця першого тайму помітною перевагою володіла збірна Португалії. Роналду міг забити другий м'яч, але Акінфєєв ногами відбив м'яч після складного удару. Гол капітана португальців залишився єдиним у першій половині гри.

У перерві Станіслав Черчесов зробив заміну - замість Романа Шишкіна вийшов Олександр Єрохін. Але незабаром після відновлення гри тільки майстерність Акінфєєва врятувало нашу команду, - Андре Сілва бив головою впритул ..

Гра пішла на зустрічних курсах. На вельми гострі атаки росіян португальці відповідали своїми, куди гострішими випадами. Акінфєєв відбив дальній удар Седріка, а Кріштіану Роналду не влучив у ворота після навісу. Поступово перевага перейшла до нашої команди, але до ударів по воротах Руя Патрісіу справа не доходила. В кінці зустрічі вийшов на заміну Олександр Бухаров впав в португальській штрафний - свисток італійського судді Джанлуки Роккі промовчав.

У вже доданий час Георгій Джикия пробив здалеку - Руй Патрісіу перевів м'яч на кутовий. Подача Олександра Бухарова і удар Джикії - вище поперечини. Федір Смолов пробив з-за штрафної - поруч зі штангою. Після чого пролунав фінальний свисток.

Збірна Португалії перемогла 1: 0 і, набравши чотири очки, вийшла на перше місце. Наша команда з трьома очками на другому.