Хабаровський хк - амур - здобув перемогу над челябінським - трактором - на виїзді

Хабаровський "ХК" Амур "на виїзді зіграв з хокеїстами з Челябінська. У підсумку перемога дісталася хабаровцями # 151; 2: 1 на користь "Амура".

Матч почався в 11 ранку за місцевим часом по першому періоду склалося відчуття, що команди ще не прокинулися. Після закінчення 10 хвилин ігрового часу можна було відзначити хіба що хороший сольний прохід Іллі Олонова з гострою поперечною передачею на партнера. Кидок останнього на себе взяло плексігласовий огорожу за воротами. А потім слово взяв перша ланка «тигрів» # 151; Куусела і Рамстедт вивели на ударну позицію Складніченко, який не схибив.

У другій двадцятихвилинці ініціативою міцно заволоділи хабаровчане. Моменти біля воріт «Трактора» виникали один за одним. Однак, захопившись атакою, «тигри» прогавили ривок Ржепік, який реалізував вихід «один на один» з Печурський Олександр Олексійович.

У третьому періоді характер гри не змінився. Хокеїсти «Амура» старанно різали лід в чужій зоні і терзали голкіпера челябінців. Уральці проводили контратаки, часом дуже небезпечні. Однак рахунок на табло так і не змінився.

У серії післяматчевих кидків трьох спроб командам виявилося мало, і все вирішилося в «перестрілці». Теему Рамстедт виявився точний, а ось після кидка Олександра Шарова шайба опинилася в пастці його тезки Печурський Олександр Олексійович. У підсумку - третя поспіль перемога «Амура» в нинішньому міжсезонні.

# 151; Тільки вчора прилетіли. Я вважаю, що ми нормально рухалися, намагалися виконувати установку тренера, створювали моменти. Із завершенням трохи не виходило, а так все добре було. Швидше почали, намагалися активно діяти, але потім сказали, щоб ми акуратніше намагалися зіграти, чи не провалюватися, не давати проводити контратаки, # 151; зазначив форвад "Амура" Микола Складніченко.