Хк авангард, новини, андрей ковалів чому «магнитка» ризикує програти і сьомий матч фіналу

Оглядач «Спортфакта» Андрій Кузнєцов розповідає про причини поразки «Металурга» від ЦСКА (2: 3 ОТ) в шостому матчі фінальної серії плей-офф КХЛ

Чому сьомий матч у фіналі був неминучий?

Тому, що сьомий матч - традиція фіналів Кубка Гагаріна. Це мода і традиція КХЛ. У відкритому чемпіонаті Росії п'ять з восьми золотих серій затягнулися по максимуму.

Чому «Магнітка» не зуміла виграти Кубок Гагаріна будинку?

Фактор номер один - статистичне прокляття - ми вже розібрали. Фактор номер два - гра самого «Металурга». Ми можемо тільки аплодувати волі сталеварів, які в останні 5 хвилин третього періоду створили більше гольових моментів, ніж у попередні 55 хвилин матчу. На жаль, ця активність виявилася з серії запізнілого акценту на вживання боржомі при сіли нирках.

Тому що на порятунок безнадійно програного матчу сил у «Магнітки» ще вистачило. На овертайм - вже немає. І це турбує не тільки через турботу про душевну рівновагу місцевих глядачів, які налаштувалися відсвяткувати чемпіонство сталеварів у вихідний день. Але і через питання: чи вистачить вікової, яка не має кадрового резерву довжиною в шість п'ятірок «Магнітці» сил на сьомий матч фіналу плей-офф?

Чому ЦСКА може програти сьомий матч фіналу?

По-перше, через Сорокіна. При всій повазі до одного з майбутніх воротарів олімпійського складу збірної Росії, пропускати в матчах топ-класу він вміє. Особливо в останній десятихвилинці таких матчів. Згадайте зустрічі номер чотири, п'ять і шість. Не здивуюся, якщо по ходу сьомий лікарі ЦСКА притягнуть на лавку своєї команди кардіостимулятор для свого головного тренера.

По-друге, через Мозякин. Перша п'ятірка «Магнітки» не гнеться і не ламається в самих неблагостних умовах. А її лідери вміють забивати що в овертаймі, що на останніх хвилинах безнадійного матчу.