Хокей, росія - фінляндія пряма онлайн трансляція, рахунок, результат, матчу за бронзу, дивитися

Не зуміли російські хокеїсти утримати переможний рахунок з канадцями. 2: 0 вигравали підопічні Олега Знарка після другого періоду, проте північноамериканці зібралися і закинули чотири шайби в заключній 20-ти хвилинці. Десь не вистачило досвіду молодим хокеїстам Росії утримати переможний рахунок. Разом з тим, потенціал у нинішньої команди Олега Знарка безумовно є, і думається в майбутньому, у Панаріна та партнерів буде можливість зіграти в головному матчі світового чемпіонату. Ну а поки, розраду у вигляді гри за бронзу проти фінів. Варто відзначити, в минулому році команди зустрічалися в півфіналі, і тоді підопічні Лаурі Марьямякі переграли росіян і залишили без фіналу. 3: 1 з таким рахунком завершилася гра на користь "Фінських Львів".

Нинішня перемога важлива з двох причин. По-перше: хокеїсти РФ показали гідну гру на чемпіонаті, і покинути турнір без нагород не справедливо. По-друге: у російських хокеїстів є можливість поквитатися за прикру поразку минулого року.

Початок матчу Росія - Фінляндія о 17:15 московський час.