Хто кине в Акінфєєва фаєр уболівальник вибачився

Як розповів Лазаревич, фаєр нібито впав поряд з ним, після чого фанат «інстинктивно відкинув його в бік поля», щоб випадково не обпекти сусідів і себе.

«Поки фаєр летів, я бачив, що російський воротар направляється до центру поля, а потім фаєр потрапив йому в область шиї і плечей. Я сам був шокований тим, що сталося і, якби міг спуститися на поле, то зробив би першу допомогу. Я шкодую про те, що сталося, і прошу вибачення у того пораненого гравця, у їх команди, а також у збірної Чорногорії і всієї країни », - підкреслив Лазаревич.

Відбірковий матч Чемпіонату Європи з футболу між Чорногорією і Росією був перерваний, не встигнувши початися. Через 20 секунд після стартового свистка фанати господарів кинули петарду у воротаря російської збірної Ігоря Акінфєєва. У перший раз матч був зупинений на першій хвилині після того, як один з уболівальників команди Чорногорії кинув в російського воротаря Ігоря Акінфєєва фаєр. Петарда потрапила спортсмену в голову, і він був госпіталізований зі струсом мозку і опіком шиї.

Після спільної наради команд було вирішено продовжити матч. Замість Акінфєєва в ворота встав Юрій Лодигін. При цьому диктор стадіону попередив уболівальників, що в разі повторення інциденту матч буде зупинений остаточно.

На 67-й хвилині Роман Широков не зміг реалізувати пенальті. Після цього з трибун на поле знову полетіли сторонні предмети. Суддя матчу німець Деніз Айтекін прийняв рішення відвести команди з поля і остаточно перервати гру на рахунку 0: 0.