Іртиш »зіграв внічию з« Црвеною зіркою »в лізі європи

Павлодарский «Іртиш» в матчі другого відбіркового раунду Ліги Європи вдома зіграли внічию з сербською «Црвеною Зіркою» - 1: 1.

Досить сильний опонент випав павлодарцев на цій стадії турніру, фаворитами протистояння вважалися серби, але, тим не менше, і у казахстанців шансів на успіх було не мало.

Головним питанням у складі команди Дімітара Димитрова, була воротарська позиція, і на щастя шанувальників клубу, її зайняв Давид Лорія, а іншому якихось несподіванок не було. Серби з перших хвилин стали йти вперед, потихеньку притискаючи суперників до воріт. Непоганий момент створили гості на шостій хвилині, Гелорі Канга в центрі штрафного був один, але його удар прийшовся в захисника. Павлодарцев створили небезпеку тільки на десятій хвилині, з кутового Стефан Живкович крутив під поперечину, на місці був Філіп Манойловіч. Ілля Калінін на вході в штрафну зліва пробив по воротах, Манойловіч впорався без особливих проблем. Канге викотили м'яч на лінію штрафного, удар прийшовся вище цілі. Серби моментами діяли дуже грубо, в більшій частині сушили гру, і це їм вдавалося, павлодарцев виглядали млявими.

Друга половина почалася несподівано для павлодарцев. Маріо Маслач порушив правила у штрафному і Річмонд Боакье з пенальті рахунок відкрив - 0: 1. За господарям було видно, що вони засмучені і кілька пригнічені, довго приходили до тями, а в цей час атакували серби. Не зовсім зрозуміло, на що розраховували футболісти «Іртиша» з таким настроєм, або просто без сил, адже вони нагадували бліду тінь самих себе, опонент нічого не показував, обігравати таку «Црвену Звезду» було можна, але не так, як це намагалися зробити сьогодні павлодарцев. У потрібний момент, а саме після пропущеного гола, у казахстанської команди просто не виявилося потрібних гравців, щоб щось змінити, але зробити це вдалося, в компенсований час пенальті реалізував Стефан Живкович. Продовження в Белграді.

«Іртиш» (Павлодар, Казахстан) - «Црвена Звезда» (Белград, Сербія) 1: 1 (0: 1)

Голи: БОАК з пенальті 51 (0: 1), Живкович з пенальті 90 + 3 (1: 1)

Попередження: Стаменкович 52 - Срніч 16, Стойкович 36, Доналд 73

«Іртиш»: Лорія, Кислицин (Шабалін 85), Родріго, Калінін (Дарабан 77), Даутов, Живкович, Гетерієв, Стаменкович, Фонсека, Маслач, Бугаєв (Фофана 78)

«Црвена Звезда»: Манойловіч, Йовічіч, Ле Таллек, Канга (Міліяш 63), БОАК (Рачіч 90), Доналд, Стойкович, Анджелковіч, Срніч, Рікардіньо (Руїс 84), Савич

Головний суддя: Маріус Аврам (Румунія)