Кір'яков Лапочкін за своїм рівнем повинен судити на чемпіонаті світу

«У першому таймі, коли гра йшла в рівних складах, ми свідомо грали від оборони. План полягав у тому, щоб наситити гравцями центральну вісь і грати на контратаках. У складі "Локомотива" футболісти дуже високого рівня, перш за все в атаці, - Арі, Олексій Андрійович Міранчук. Наш план працював до ключового моменту, коли зіткнення Расіч з воротарем в штрафному майданчику суперника, не знаю, з якої причини, призвело до показу суддею другої жовтої картки. Ми подивилися епізод: Расіч вистрибував, ліктів там не було, руки внизу, зіткнення тіло в тіло. Що робити тоді нападаючому при таких подачах - просто стояти, не вступати в контакт з воротарем? Я пограв багато років в Європі, там такі епізоди судяться по-іншому. Це, напевно, один з кращих наших арбітрів, мабуть, за своїм рівнем він повинен судити на чемпіонаті світу.

У другому таймі, залишившись удесятьох, висунули вперед Думбія, розраховували на його індивідуальні дії. Три гравця в півзахисті повинні були швидко зміщуватися в бік м'яча. Однак щасливий удар Фернандеша зламав нам подальший хід матчу. Програючи 0: 1 і маючи на гравця менше, проти "Локомотива" грати було важко », - наводить слова Кирьякова офіційний сайт« Арсеналу ».

Маурісіо Перейра став п'ятим футболістом, що зіграв 150 матчів за «Краснодар»

Мойес близький до підписання контракту з «Вест Хемом» на півроку

Дзадзен відмовився від рукостискання з тренером після заміни в матчі з «Леганес»

«Барселона» повторила свій найуспішніший старт в чемпіонаті Іспанії

Абрамович запросив Моурінью на вечерю після матчу «Челсі» - «МЮ»

Захисник «Ам'єна» Авелар забив гол у ворота «Монпельє» в стилі Ібрагімовича

Агуеро ігнорує вимоги Гвардіоли з використання англійської мови

«Валенсія» повторила свій рекорд 1947 року відповідно до кількості перемог поспіль