Кросбі відзначив ювілей, а тарасенко тягне «сент-Луїс»

Євген Малкін вирішив не відставати від свого іменитого одноклубника, а Микола Кулемін згадав, як забивати. Спортивна редакція «БІЗНЕСOnline» розповідає про найважливіші події чергового ігрового дня НХЛ.

Слідом за Олександром Овечкіним 1000-е очко в чемпіонатах НХЛ набрав і Сідні Кросбі. 87-й номер «Піттсбурга» вже давно б домігся цього результату, якби періодично його не переслідували травми. Для досягнення позначки в 1000 очок Сиду знадобилося провести 757 матчів - унікальний результат для нинішніх реалій. У грі з «Вінніпегом» (4: 3 ОТ) Кросбі розпочав відлік другій тисячі: в овертаймі він закинув переможну шайбу і тепер на його рахунку вже 1002 очка.

Нічим не гірше за свого одноклубника і Євген Малкін. він відкрив рахунок у матчі, вчасно встигнувши на добивання після невпевненої гри «Джетс» біля своїх воріт, а в овертаймі асистував Кросбі, причому так, що тому залишалося тільки влучити у порожні ворота. У двох матчах після повернення в лад російський форвард набрав вже 4 (2 + 2) очки.

ТАРАСЕНКО ПЛЮС Йео

Барбаш прийшов НАДОЛГО

Дуже впевнено при новому тренері себе почуває і Іван Барбашёв. про якого і не скажеш, що він проводить перший сезон в НХЛ - настільки впевнено виглядає російський центрфорвард. Сьогодні він зробив результативну передачу, а вчора закинув переможну шайбу у ворота «Детройта» - схоже, цей хлопець прийшов в НХЛ надовго.

Кулемін РОЗПОЧАВ ЗАБИВАТИ

«Айлендерс» після зміни тренера рвонули за плей-офф, а Микола Кулемін є найважливішим гравцем «остров'ян». У грі з «Рейнджерс» (4: 2) він забив переможний гол у той момент, коли його команда була в меншості. Росіянин останнім часом не тільки нейтралізує головних форвардів суперника, але і забиває сам.

Помститися за Коннор

Матчі між «Едмонтон» і «Філадельфією» найближчим часом приречені на пильну увагу, адже на початку минулого сезону захисник «льотчиків» Брендан Меннінг завдав травму Коннору Макдевіда. а рік по тому зізнався, що зробив це навмисне. Патрік Марун не міг не помститися за партнера, з огляду на, що граючи з ним в одній трійці, він вже закинув 20 шайб при попередньому рекорд в 12.

Нападник «Вінніпега» Марк Шайфле зіграв просто відмінно, красиво обігравши Кріса Летанг і кидав напевно, але Марк-Андре Флері ефектно відбив кидок щитком.

Є І ДРУГИЙ КЕЙН

Нападник «Баффало» Евандер Кейн нагадав усім, хто забув - він теж може забивати красиво. Таланту у Евандера не менше, аніж у його однофамільця Патрика, але на відміну від форварда «Чикаго» бурхливе життя поза льоду заважає йому реалізувати себе.

Кросбі набрав три очки і міг радіти не тільки ювілею, а й виходу в лідери гонки бомбардирів, але Макдевіда відповів йому таким же результатом. У цьому голі весь Коннор: непомітно підкрався до суперника, відібрав у нього шайбу, а потім точно кинув після передачі Джордана Еберле. Навряд чи Макдевіда вдасться вибити заповітну сотню, але боротьба за «Арт Росс Трофі» буде серйозною.