Куди пропав Новосельцев про те, що відбувається з кар'єрою захисника - зеніту - футбольний портал,

Сімдесяті хвилина матчу Росія - Кот-д'Івуар. Тільки що півзахисник гостей заа черговий раз публічно принизив захист нашої збірної. Перспективний Кутепов від досади скинув руки, Семенов закрив очі, а Кудряшов від безсилля звалився на газон.

У цей час Іван Новосельцев готував черговий пост в інстаграм. Перерва в чемпіонаті гравець оборони «Зеніту» вирішив провести з користю і відправився разом з дружиною Катериною в Італію. Колізей, Пантеон, Сикстинська капела - за минулий тиждень футболіст відкрив для себе багато нових місць і це зовсім не околиці Краснодара, де жила збірна.

Як же вийшло, що один з найперспективніших захисників-росіян перестав виходити на поле в складі «Зеніту» і втратив місце у збірній?

У «Зеніт» Новосельцева кликав особисто Мірча Луческу, але у Івана в Пітері не заладилося з самого початку. Через три тижні після переходу він отримав травму (в «Ростові» за півтора року не було жодної) і вибув на місяць. Поки футболіст лікувався, головний тренер «Зеніту» награвав інші поєднання в обороні.

Після одужання Новосельцев зіграв всього три зустрічі в основі - він так і не зміг переконати Луческу, що гідний виходити на поле з перших хвилин. Зараз на його рахунку всього лише 8 матчів за 7 місяців в новій команді.

З чуток, румуну не подобається в Івані два моменти. Перший - футболіст не може починати атаки довгим пасом, другий - публічність. Постійні фотосесії Новосельцева дратують старого Луческу навіть більше його кострубатих передач, про що гравцеві було заявлено в одній з розмов. Цікаво, що невдоволення взаємне. Новосельцев вважає, що несправедливо сидить на лавці запасних.

Минулої зими гравець знову отримав травму, пропустив збори і зовсім перестав з'являтися на полі.

ВЛІТКУ НОВИЙ КЛУБ?
За інформацією, влітку «Зеніт» зробить спробу продажу Новосельцева. Стартова ціна складе близько 3-4 мільйонів євро. Якщо до старту нового сезону покупців не знайдеться, гравець буде відданий в оренду.