Леннокс Льюїс - біографія, фото, особисте життя, новини 2019

Леннокс Льюїс: біографія

Леннокс Льюїс - боксер-важкоатлет, володар золотої медалі XXIV Олімпійських ігор в Сеулі, абсолютний чемпіон світу з боксу, введений у Всесвітній та Міжнародний зали боксерської слави. Пішов з боксу непереможеним.

Дитинство і юність

На новому місці Льюїс став студентом Вищої школи Камерон Хайтс, де і зайнявся спортом. Крім боксу, юнак брав участь у командних спортивних іграх: канадському і європейському футболі, баскетболі, волейболі. Але основним пристрастю для Леннокса залишалася робота на рингу. Льюїс займався із завзятістю по 8 годин і вже в 17 років став чемпіоном світу з боксу серед юніорів. Так почалася спортивна біографія Леннокса Льюїса.

У 1984 році молодий боксер увійшов до збірної Канади на Олімпійських іграх в Лос-Анджелесі. Тоді Льюїс дійшов тільки до чвертьфіналу, в якому програв спортсмену Біггс. Але навіть цей результат Канадська Спортивна Асоціація оцінила як велике досягнення боксера і запропонувала йому суму в $ 750 тисяч, щоб Леннокс Льюїс офіційно увійшов в професійну лігу країни. Але хлопець відмовився, так як його основна на той момент мрія ще була здійснена: Леннокс збирався стати золотим призером на Олімпіаді.

Леннокс Льюїс - біографія, фото, особисте життя, новини 2017
Леннокс Льюїс в молодості

За час підготовки до наступного великому змаганню, яке намічалося в Сеулі, Льюїс отримує "срібло" на Чемпіонаті світу 1985 року й на Панамериканських іграх, а також стає золотим призером Чемпіонату Північної Америки. У 1988 році на сеульских Олімпійських іграх Леннокс зайняв перше місце, нокаутувавши противника Ріддіка Боуі.