Ліга чемпіонів уєфа - купити квитки на матчі ліги чемпіонів на сайті e

Як можна купити квитки на Лігу чемпіонів УЄФА

Як можна було купити квитки на Лігу чемпіонів УЄФА на початку її появи

Офіційно роком заснування кубка європейських чемпіоном є 1955 рік. Його запропонував спортивний журналіст із Франції Габріель Ано. Його зачепило те, що в англійській пресі було заявлено найсильнішому клубі світу, яким на їхню думку став «Вулверхемптон Вондерс», якому вдалося здобути перемоги над Гонведом і Спартаком в 1954 році. Тоді журналіст зробив заяву, що найсильніший може визначитися тільки в загальному змаганні. Він заявив, що матчі в цьому випадку повинні проходити як вдома, так і на виїзді і навіть розробив турнірну таблицю, по якій повинен іти чемпіонат. На основі цієї таблиці вже в наступному році був проведений чемпіонат.

Як для нового події, яке тільки з'явилося в світі спорту, продаж квитків по футболу на Лігу чемпіонів УЄФА йшли досить добре. Гра йшла на вибування. Кожен раунд грався два рази, в домашніх умовах і в гостьових. З самого початку, і аж до змін, які відбулися з турніром в 90-е, брати участь в боротьбі за кубок могли тільки чемпіони своїх країн і переможець кубка європейських чемпіонів.

Продаж квитків по футболу на Лігу чемпіонів УЄФА після змін

Скільки коштують квитки на Лігу чемпіонів УЄФА на різних її етапах

В даному турнірі проходить кілька різних етапів. Першими є чотири кваліфікаційні раунди. У цей гри команди грають по 2 гри, які проводяться в гостях і на домашньому стадіоні. Те, кому вдалося здобути перемогу в результаті обох ігор, переходить на наступний кваліфікаційний раунд. Коли команда проходить всі раунди, то вона може перейти в груповий етап. Природно, що суми, скільки коштують квитки на Лігу Чемпіонів УЄФА, постійно зростають, в залежності від того, наскільки близький етап до фіналу.

У груповому етапі зустрічаються команди, які пройшли сюди по кваліфікації і ті, які пройшли безпосередньо. Після цього проходить жеребкування, в якій створюється 8 груп, в кожній з які знаходиться по 4 команди. Ті команди, які посіли третє місце в групі, потрапляють в 1/16 фіналу, а перші дві виходять в плей-офф. Замовлення квитків по футболу на Лігу чемпіонів УЄФА стає особливо активним в цей час.

Команди грають по 2 матчі, в результаті чого визначається, хто проходить до чвертьфіналу. Тут жеребкування не передбачає будь-яких обмежень, так як раніше не можна було брати участь в одній грі представникам однієї і тієї ж країни. Потім йде гра на стандартний плей-офф, де кожен програш означає вибування з чемпіонату. Після чвертьфіналу йде півфінал, фінал і матч за третє місце. Ігри повинні проходити на нейтральному стадіоні, але купити квитки на матчі Ліги чемпіонів УЄФА, особливо на останні, хочуть багато фанатів, так що ажіотаж спостерігається практично завжди.