Локомотив - Амкар 3 3 (чемпіонат росії, 24 тур)

Перед матчем з «Амкаром» «Локомотив» приготував для вболівальників традиційну програму, головним номером якої стала Команда удачі. П'ятеро щасливчиків вирушили дивитися матч з найкращих місць стадіону - в особливу VIP-ложу з фантастичним видом на поле і бездоганним сервісом.

Тим часом, в музеї почалася автограф-сесія Владислава Ігнатьєва, яка зібрала пристойну аудиторію. Влад не тільки роздавав автографи, але і не відмовляв уболівальникам в фото.

Матчі з «Амкаром» завжди виходять дуже складними. Тим більше в цьому сезоні пермяки виглядають дуже здорово. До середини тайму гості здебільшого оборонялися, але першу ж більш-менш небезпечну атаку довели до розуму. Бодул стерегли в штрафний вчотирьох, що не завадило йому замкнути простріл з флангу.

Після гола «Амкар» великими силами відійшов назад. Дев'ять футболістів розташувалися у власному штрафному майданчику, попереду залишився самотній Бодул. Проте, зрівняти рахунок «Локомотив» зміг ще до перерви. Зв'язка Олексій Андрійович Міранчук - Арі продовжила штампувати голи, але на цей раз асистентом виступив бразилець. Арі скинув м'яч Олексію після навісу Янбаева, і Олексій Андрійович Міранчук свій шанс не упустив.

Після перерви «Локомотив» зробив головне - не розгубив запал першого тайму. Вже на 54-й хвилині Тарасов вивів «залізничників» вперед. Фернандеш подав кутовий, Чорлука виграв верх у центрі штрафного і скинув м'яч на дальню штангу, де Тарасов виконав «рибку».

А вже через дві хвилини знову зіграла зв'язка Арі - Олексій Андрійович Міранчук. Бразилець вивів Олексія один на один, Хомич збив нашого футболіста, а Фернандеш впевнено реалізував пенальті - 3: 1.

Якщо порушення на Олексій Андрійович Міранчук ніяких сумнівів не викликало, то з пенальті в ворота «Локомотива» на 61-й хвилині суддя помилився. Гіголаєв перестрибнув підкаті Кверквелія і впав. Соломон суперника навіть не торкався. Бодул оформив дубль, розкидавши м'яч і воротаря по кутах.

Кінцівка матчу вийшла змащеній. Спочатку травму отримав Чорлука, якого забрали з поля на ношах, а на 88-й хвилині «Амкар» зрівняв рахунок. Прокоф'єв завершив сумбурно атаку ударом метрів з десяти, пустивши м'яч під впав Кверквелія і розпластався Гілерме - 3: 3.
У середу «Локомотив» відправиться в гості до ЦСКА.

Росгосстрах Чемпіонат Росії. 24-й тур

«Локомотив» - «Амкар» - 3: 3 (1: 1)

Голи. Бодул, 24 (0: 1). Олексій Андрійович Міранчук, 43 (1: 1). Тарасов, 54 (2: 1). Фернандеш, 56 (з пенальті) (3: 1). Бодул, 61 (3: 2) (з пенальті). Прокоф'єв, 88 (3: 3)

«Амкар». Хомич, Занєв, Гол, Конде, Бодул, Гіголаєв, Баланович (Прокоф'єв, 64), Ідову, Комолов (Йовічіч, 46), Костюков (Гасилин, 71)