Мадридська дербі, хет-трик Шюррле і інші події уїк-енду - футбол

Кращий матч уїк-енду

Мадридські «Атлетіко» і «Реал» провели матч 26-го туру іспанської Прімери на «Вісенте Кальдерон», подарувавши нам одну з кращих ігор європейського сезону. У цій зустрічі було все: боротьба, драматизм, багато голів. Але ось переможця команди так і не визначили, що, напевно, закономірно.

Не минуло й трьох хвилин після стартового свистка, як Карім Бензема вивів «вершкових» вперед. Однак підопічні Дієго Симеона не розгубилися і ще до перерви не тільки відігралися, а й вийшли вперед. Голи за «матрацників» забили Коке і Габі.

Варто також виділити лідера атак «Атлетіко» Дієго Косту, який всіма силами намагався привести свою команду до перемоги. Натуралізований бразилець часто загрожував воротам Дієго Лопеса, але розпечатати його ворота так і не зміг. Хоча, варто зауважити, що арбітр кілька разів прогледів порушення правил на Кості, в одному з епізодів він навіть міг призначити пенальті, але не зробив цього.

Команда Карло Анчелотті уникла поразки за вісім хвилин до кінця основного часу завдяки голу Кріштіану Роналду, результативну передачу якому віддав Гарет Бейл. Португалець забив свій 23-й гол у сезоні і зміцнив лідерство в бомбардирських перегонах, а валлієць став першим гравцем в сезоні, якому вдалося забити 10 голів і зробити 10 результативних передач.

Цим нічийним результатом сповна скористалася каталонська «Барселона», яка на «Камп Ноу» розгромила «Альмерію» з рахунком 4: 1. Синьо-гранатові вийшли на друге місце в турнірній таблиці, впритул наблизившись до «Реалу». Можна сміливо сказати, що чемпіонська гонка на Піренеях в самому розпалі.

Герой уїк-енду

Лондонський «Челсі» провів перший тайм матчу англійської Прем'єр-ліги з «Фулхемом» не найкращим чином. За перші 45 хвилин «сині» примудрилися створити кілька небезпечних моментів, які, що не дивно, «запоров» Фернандо Торрес.

У перерві Жозе Моурінью пробув в роздягальні всього кілька секунд, встигнувши сказати лише пару «ласкавих слів» своїй команді, залишивши футболістів наодинці зі своїми думками. Як не дивно, але ця тактика подіяла.

На другу половину зустрічі вийшла вже зовсім інша команда, яку вперед за собою повів Андре Шюррле, який оформив хет-трик. Німець став справжнім героєм поєдинку. Потрібно також віддати належне Едену Азару, який виконав дві результативні передачі.

Вольовий характер дозволив «Челсі» зберегти лідерство в чемпіонаті Англії, збільшивши відрив від найближчого переслідувача до чотирьох балів.

Чемпіони уїк-енду

Схоже, вже ніщо не зможе перешкодити туринському «Ювентусу» в третій раз поспіль стати чемпіоном Італії. «Стара синьйора» зробила ще один крок назустріч скудетто, вигравши у «Мілана» на «Сан-Сіро» з рахунком 2: 0.

Найцікавіше, що туринці не показали тієї чемпіонської гри, якої від них чекали. Швидше навпаки, вони провели одну з найгірших ігор в сезоні. «Россонері» виглядали значно краще, але як завжди тринькали свої моменти, за що поплатилися на 44-й хвилині, коли гол забив Фернандо Льоренте. Остаточно інтригу вбив Карлос Тевес, який забив другий м'яч у ворота Крістіана Абб'яті на 68-й хвилині.

«Рома» та «Наполі», найближчі переслідувачі «Ювентуса», втратили очки, де-факто подарувавши туринському клубу чемпіонський титул, адже відіграти 11 очок в останніх турах практично неможливо.

Навіть головний тренер «Мілана» Кларенс Зеєдорф визнав, що зараз «Ювентус» може зупинити тільки танк, зазначивши, що його команда продовжує розвиватися і рости.

Конфуз уїк-енду

Дуже цікавий матч з точки зору голів провели «Айнтрахт» з Брауншвейга і «Боруссія» з Менхенгладбаха. Зустріч завершилася з рахунком 1: 1, а обидва м'ячі у власні ворота забили голкіпери команд.

Все почалося з помилки іранського стража воріт «Айнтрахта» Данилов Дафарі, яка не зреагував на подачу з кутового від Раффаеле, в результаті чого ігровий снаряд влетів в сітку.

Не залишився в боргу і Марк-Андре тер Штеген, який, схоже, аж надто розслабився після проходження медичного обстеження в каталонській «Барселоні». 21-річний воротар припустився грубої помилки, направивши м'яч у власні ворота, не впоравшись з передачею свого ж захисника.

«Боруссія», таким чином, скотилася на сьоме місце в турнірній таблиці. «Айнтрахт» як і раніше залишається на останній позиції.

Дербі уїк-енду

Матчі між «Парі Сен-Жермен» і «Марселем» не даремно називають всефранцузскім дербі. Протистояння футбольних команд з цих двох міст спочатку судилося стати найважливішим у Франції.

Не секрет, що Париж і Марсель - два найбільших міста країни. Жителі Іль-де-Франс і провансальці ніколи не любили один одного. Тож не дивно, що протистояння «Парі Сен-Жермен» і «Марселя» переросло в щось більше, ніж просто матч.

Так вже вийшло, що на даний момент можливості цих команд не рівні. «Парі Сен-Жермен» є не тільки лідером французької Ліги 1, а й можливим претендентом на перемогу в Лізі чемпіонів. «Марсель» в той же час переживає чергову кризу і поки може претендувати лише на місце в Лізі Європи.

Отже, матч «Парі Сен-Жермен» - «Марсель» пройшов на «Парк де Пренс» в ніч з неділі на понеділок. Однак, як і передбачалося, провансальці не змогли чинити гідного опору команді Лорана Блана.

Парижани набрали три очки завдяки голам Максвелла і Едінсон Кавані і зміцнилися на першому місці, скориставшись поразкою «Монако» від «Сент-Етьєна».