Москва, новини, матч ЦСКА і - зеніту - закінчився внічию

Матч ЦСКА і "Зеніту" закінчився внічию

Матч проходив на арені ЦСКА в Москві в рамках 18-го туру Російської футбольної прем'єр-ліги.

В ході матчу На 70-й хвилині з поля за другу жовту картку був вилучений півзахисник ЦСКА Понтус Вернблум. Останні 20 хвилин матчу армійці провели в меншості, яке однак не позначилося на результаті матчу.

Після 18 турів у "Зеніта" 36 очок, він помістився на другій сходинці турнірної таблиці, ЦСКА - на третій (33 очка). Лідер турніру московський "Спартак" (40 очок). Йому належить матчу в неділю з "Краснодаром" о 16:30 за московським часом.

ЦСКА і "Зеніт" зіграли внічию в матчі чемпіонату Росії з футболу

ЦСКА і "Зеніт" зіграли внічию в Москві

Гра стала першим офіційним змаганням, в якому москвичі виступили зі своїм новим тренером Віктором Гончаренко на домашній арені. Найнебезпечнішим моментом матчу був удар гравця "Зеніту" Жозе Маурісіо, який пробив в штангу воріт ЦСКА в середині другого тайму, пише "Інтерфакс".

Лідером загального заліку російських команд залишається "Спартак" з 40 очками, на другому місці - "Зеніт" з 36 балами. ЦСКА з 33 очками залишився на третьому місці.

ЦСКА і "Зеніт" зіграли з рахунком 0: 0 в Москві

У 18-му турі РФПЛ московський ЦСКА приймав "Зеніт" з Петербурга. Матч завершився сухою нічиєю - 0: 0.
ЦСКА догравав у меншості, після того як на 72-й хвилині суддя вилучив півзахисника Понтус Вернблума.
Найнебезпечнішим моментом матчу став удар зенітівця Жозе Маурісіо, який в середині другого тайму пробив в штангу воріт армійців.
"Спартак" з 40 очками перебуває на верху турнірної таблиці. "Зеніт" другий з 36 очками, слідом йде ЦСКА з 33.