На стадіоні зеніт-арена прямо під час матчу протік дах (фото, відео) - новини

Надзвичайна подія сталася під час матчу другого туру Чемпіонату Росії з футболу між "Зенітом" і казанським "Рубіном".

Вболівальники, які прийшли напередодні на матч «Зеніт» - «Рубін» на стадіон "Зеніт-Арена" на Крестовському в Санкт-Петербурзі, до кінця першого тайму були неприємно здивовані не тільки результатом гри (рахунок на той момент був 1: 0 на користь « Рубіна »), а й« мокрою »атмосферою на стадіоні. Зімкнута дах не витримав-таки петербурзького зливи і потекла, пишуть "Невські новини".

Перший домашній матч «Зеніту» в новому сезоні зібрав трохи більше 38 тисяч чоловік при загальній місткості стадіону в 68 тисяч. За словами журналістів, присутніх на матчі, люди пересідали на сусідні вільні місця, рятуючись від дощу, який періодично йшов в місті разом з сильним градом, відзначає "Ехо Москви".

Про проблеми з протікання на стадіоні журналісти і вболівальники говорять вже не перший раз. Їх відзначали на першому матчі «Зеніту» на новій арені проти «Ахмата», а також під час матчу Кубка Конфедерацій між збірними Росії та Нової Зеландії. З приводу критики «Зеніт-Арени» неодноразово висловлювався віце-губернатор Санкт-Петербурга Ігор Албіна, який стверджував, що всі проблеми фіксуються і ліквідуються. «Зеніт-Арена» будувалася протягом 10 років, її вартість оцінюють приблизно в 43 млрд рублів.

«Треба було парасольки брати», - іронізують в Twitter футбольні фанати.

Зашибись стадіон за 43 ярда побудували, на матчі # ЗенітРубін тече дах під час дощу. позорище pic.twitter.com/eGU6wnKBEs