Новини по темі командний спринт спринт військові ігри Лахті лижні гонки

Лахті (Фінляндія) Чемпіонат світу Чоловіки
Особистий спринт (вільний стиль). Фінал. 1. Пелегріно (Італія) - 3.13,76. 2. Устюгов (Росія) - відставання 0,15. 3. Клебо (Норвегія) - 0,44.
Командний спринт (класичний стиль). Фінал. 1. Росія (Устюгов / Крюков) - 17.40,6. 2. Італія - ​​2,2. 3. Фінляндія - 8,7.
Скіатлон. 1. Устюгов - 1: 09.16,7. 2. Мартін Йонсруд Сунбю - 6,7. 3. Крох (обидва - Норвегія) - 31,8. 8. Ларк - 36,1. 15. Большунов - 56,0. 17. Безсмертних (всі - Росія) - 1.08,7.
жінки
Командний спринт (вільний стиль). 1. Норвегія - 20.20,5. 2. Росія (Матвєєва / Белорукова) - 5,6.

Юлія Белорукова і Наталія Матвєєва цілком могли боротися за медаль в командному спринті, що вони і зробили. По крайней мере, я вважав, що у них великі шанси здобути бронзу, а вони взяли срібло. Те ж саме стосується і боротьби Сергія Устюгова за медаль в скіатлоне, а ось його срібна медаль в особистому спринті в якійсь мірі здивувала.

Чоловіча збірна Росії стала першою в командному спринті класичним стилем на чемпіонаті світу з лижних гонок у фінському Лахті.
Нашу країну представляли олімпійський чемпіон, тепер уже перший триразовий чемпіон світу серед радянських і російських лижників Микита Крюков і став дворазовим чемпіоном світу Сергій Устюгов.
І за традицією, не обійшлося без інтриг навколо наших спортсменів, хоча на це раз вони не увінчалися успіхом.
Міжнародна федерація лижного спорту не розглядатиме питання про позбавлення російських лижниць Наталії Матвєєвої і Юлії Белорукова срібної медалі. Про це повідомляє шведська газета "Експрессен".

Про це вона розповіла журналістам після завоювання срібла в командному спринті разом з Юлією Белорукова.
На жаль, ми не можемо відобразити цю картинку. Повідомлення про помилку автоматично надіслано до служби підтримки. Приносимо свої вибачення
Для Матвєєвої нинішній чемпіонат світу є п'ятим в кар'єрі, до цього медалей на головних стартах сезону їй завойовувати не вдавалося.
"До старту нинішнього турніру думок про наступний чемпіонат світу не було, оскільки мені вже чимало років і після Олімпіади в Південній Кореї хотілося піти в декрет.

Микита Крюков і Сергій Устюгов виграли командний спринт на чемпіонаті світу в Лахті. Срібло завоювала збірна Італії, замкнула трійку лідерів команда Фінляндії.
Так і буває - треба не упустити свій шанс, і бути готовим це зробити в будь-який момент. Більшу частину дистанції командного спринту лідирувала збірна Норвегії. А потім сталося те, що доходило не раз і наших - на передостанньому віражі норвежець Еміль Іверсен і фін Ііво Нісканен зіткнулися, буквально заплуталися тілами, палицями, лижами і. І все. Сергій Устюгов і Федеріко Пеллегріно рвонули вперед без конкурентів.

Спортсмени показали час 17 хвилин 40,69 секунди на дистанції 6х1,3 км. Другими до фінішу прийшли італійські лижники Дітмар Неклер і Федеріко Пеллегріно, вони відстали від переможців на 2,14 секунди. Третє місце зайняли фіни Самі Яухоярві і Ііво Нісканен (+8,64).
Відзначається, що перед фінішем йшли попереду норвезький і фінський лижники зіткнулися і впали. Це дозволило іншим спортсменам вирватися вперед.
Сергій Устюгов вже втретє стає призером поточного чемпіонату світу. Раніше він завоював золот в скіатлоне і срібло в індивідуальному спринті.

Спортсмени показали результат 17 хвилин 40,69 секунди.
Друге місце зайняли італійці Дітмар Неклер і Федеріко Пеллегріно, третє - фіни Самі Яухоярві і Ііво Нісканен.
Відзначимо, що перед самим фінішем норвезький і фінський лижники, які йшли в лідерах, зіткнулися і впали, що дозволило росіянину і італійцеві вирватися вперед.
Для збірної Росії ця медаль стала четвертою на першості світу в Лахті.