Останній день і останні медалі

Sportbox.ru завершує онлайн подій Олімпіади в Ріо. В нашій оновлюваної новини - остання інформація з художньої гімнастики, боротьби, баскетболу та багато чого іншого.

23:35 І не забудьте, що попереду ще церемонія закриття Олімпіади. Ми знову побачимо багатьох героїв Ігор. Синхроністки Іщенко та Ромашина понесуть прапор Росії, гімнастка Симон Байлз - прапор США. Напевно, буде яскраве шоу. Ну а дивитися треба тут

Церемонія закриття ХХХІ Літніх Олімпійських ігор

23:33 Ось і все. Зовсім скоро згасне олімпійський вогонь. Спасибі вам, що були з нами ці сімнадцять днів і ночей. До зустрічі в Пхенчхані вже через півтора року.

23: 30Завершілісь останні змагання Олімпіади в Ріо. Збірна США розгромила команду Сербії в фіналі баскетбольного турніру 96:66. Встояв рекорд фіналів.

23:26 Кармело Ентоні залишає майданчик. Через пару хвилин він стане єдиним в світі триразовим олімпійським чемпіоном.

23:17 Між іншим, рекордна різниця в рахунку в фіналах Олімпіад була встановлена ​​в 1956 році в Мельбурні. Американці виграли у збірної СРСР з різницею 34 очки. 89:55. Мабуть, рекорд впаде.

23:15 40 очок вже програють серби в фіналі. Ну так, взагалі, нецікаво.

23:05 А тренер боксера Михайла Алояна, який програв у фіналі узбек одноголосним рішенням суддів, знайшов відразу кілька причин поразки

22:58 У збірної Росії 19 золотих медалей. Менше, ніж в Лондоні, але, враховуючи, які проблеми були у російської делегації напередодні Олімпіади, результат - хороший. 4 нагороди найвищого ґатунку здобули фехтувальники, 4 - борці (по два вільного і греко-римського стилю), по дві медалі завоювали російські спортсмени у дзюдо, синхронному плаванні та художньої гімнастики. Одне золото - в тенісі, спортивній гімнастиці, боксі, сучасному п'ятиборстві та гандболі. Загальна кількість медалей - 56.

Вільна боротьба. Скандал в Ріо! Монгольські тренери роздяглися перед суддями в знак протесту!

22:45 З країн, які показали найбільший прогрес відзначимо Японію - 12 золотих медалей (в Лондоні було 7). Німеччину - 17 (11 - в Лондоні), Грецію - 3 золота (0 - в Лондоні) і збірну господарів - 7 золотих медалей після трьох лондонських.

22:40 Перше олімпійське золото в історії завоювали спортсмени Сінгапуру, Таджикистану, В'єтнаму, Фіджі, Бахрейну, Пуерто-Ріко, Йорданії, Кот д'Івуар і Косово.

22:35 З країн-сусідів не змогли отримати медалі в Ріо Латвія, Киргизія і Туркменія.

22:33 Повертаємося до медальній таблиці, поки в баскетболі перерву. Без призів залишилися спортсмени одного з найбагатших держав світу - Саудівської Аравії

22:30 Тим часом, перша половина баскетбольного фіналу завершилася з рахунком 52:29. На користь США. Дива не буде.

22:24 Нехай ще останній чемпіон не визначений, давайте поглянемо на медальну таблицю. Всього в Ріо медалі завоювали спортсмени з 87 країн. Чемпіонів мають 59 держав (одне золото виграв кувейтський стрілок, який виступає під прапором МОК).

Хто ж з великих країн слабо представлений в медальній таблиці? Пакистан - шість держав по населенню в світі - відправив у Ріо всього сім атлетів. Зрозуміло, медалей вони не привезли. Нігерія з населенням під 200 мільйонів отримала лише одну бронзу в футболі. Ні медалей у 160 мільйонного Бангладеш, шкодують напевно, про те що не стала за них виступати Маргарита Мамун.

22:08 Уже американці попереду. 19:15, перша чверть завершилася.

21:58 Всі змагання закінчені, крім баскетбольного фіналу. Поки серби попереду 14:12. Посилено дивимося.

Баскетбол. Чоловіки. Фінал. Сербія - США

21:54 Переможцем серед боксерів-суперважковаговиків став француз Тоні Йока.

21:40 А тим часом все готове до початку баскетбольного фіналу. Сподіваємося на сенсацію. У груповому турнірі серби поступилися всього три очки

21:32 Залишилося розіграти 3 золотих медалі. У суперважких вагах в боксі і вільної боротьби, а також в баскетбольному фіналі США - Сербія.

21:31 Збірна Данії виграє золото в чоловічому гандболі. 28:26. У французів два срібла - у чоловіків, і у жінок.

Бокс. Чоловіки. Жінки. фінали

21:11 Хто не бачив в прямому ефірі церемонію нагородження Заслана Рамонова, повтор - тут

Вільна боротьба. До 65 кг. Церемонія нагородження Заслана Рамонова

21:08 Данці попереду у другому таймі гандбольного фіналу - 23:20. Невже Франція і тут отримає тільки срібло.

Гандбол. Чоловіки. Фінал. Данія - Франція

20:59 І не дарма. Бразилія виграє золото на домашній Олімпіаді. У трьох партіях повалені італійці

20:55 А підтримати бразильських волейболістів прийшов свіжоспечений олімпійський чемпіон

20:36 Любителі гандболу, перемикайтеся на фінал Данія - Франція.

20:35 Разом на Олімпіаді в Ріо збірна Росії здобула 19 золотих, 18 срібних, 19 бронзових. Напевно, перевершили всі очікування. Сподіваємося, що цифри це залишаться такими ж, і через рік, і через два, і через три.

20:32 А ось Алоян свій фінал програв. Одноголосним рішенням суддів перемогу присуджено боксеру з Узбекистану.

20:30 Є золото! Виграв Сослан Рамон. За дві хвилини розправився з азербайджанцем. Вітаємо

Вільна боротьба. Чоловіки. фінал

20:26 Другий раунд Міша Алоян програв. Все вирішиться в третьому

20:25 Ну ось, вгамувалися монголи. Виходять на килим фіналісти. Сослан Рамон і Тогрул Азгар з Азербайджану

20:22 Виграв перший раунд Алоян - 2: 1. А на борцівському килимі - шоу. У бронзової сутичці програв борець з Монголії. При дуже дивному суддівстві. Тренери монгола влаштували стриптиз-шоу перед суддями після закінчення сутички.

Вільна боротьба. До 65 кг. Іхтіёр Наврузов - бронзовий призер

20:15 Перше золото в боксі дісталося американці Кларессе Шилдс. Через кілька секунд на ринг вийде Міша Алоян

20:08 Кому цікава не тільки Олімпіада, повідомляємо, що в російському футбольному чемпіонаті «Спартак» під керівництвом нового тренера виграв у «Краснодара» - 2: 0.

Спартак - Краснодар. 2: 0. зе Луїш

19:55 Бразильці, тим часом, виграли першу партію волейбольного фіналу.

19:46 А британці тим часом вже відзначають своє друге місце в загальному заліку. Хто б міг подумати, що обженуть вони китайців. Не тільки в Лондоні можуть вигравати.

19:40 Збірна Іспанії, до речі, втретє поспіль потрапляє на олімпійський п'єдестал. Тільки ось, золота немає. Весь час програють американцям

19:26 Іспанці буквально вихопили бронзу з рук австралійців. Серхіо Родрігес потрапив два штрафних за 5 секунд до сирени - 89:88. В останній атаці австралійців помилився наш хороший знайомий Девід Андерсен.

19:16 Почався фінальний матч чоловічого волейбольного турніру Бразилія - ​​Італія. Чи зможуть бразильці реабілітуватися на очах своїх уболівальників за поразку в фіналі чотирирічної давності.

Волейбол. Чоловіки. Фінал. Італія - ​​Бразилія

19:12 А тут вирішальні сутички вільних борців. Вже скоро на килим у фінальній сутичці вийде наш Сослан Рамон

19:09 Тут - напружена кінцівка бронзового матчу баскетбольного турніру Іспанія - Австралія

Баскетбол. Чоловіки. Матч за 3-е місце. Австралія - ​​Іспанія

19:05 Всі бачили, як наша збірна з художньої гімнастики завоювала золоті медалі? Переглянути можна тут

Художня гімнастика. Золоте виступ збірної Росії!

19:00 Всім привіт. Настає заключний вечір Олімпіади в Ріо. Залишайтеся з нами, і ви не пропустите жодної важливої ​​події в останній день Ігор.