Пірло пояснив знущальний пенальті в ворота англійців - новини

Італійський футболіст розповів про свій гол у ворота англійської збірної.

Андреа Пірло розповів про свій виконанні пенальті в стилі Антоніна Панянки. Цей гол лідер італійської команди забив в ході матчу проти англійців.

За словами Пірло, він зауважив "якісь дивні рухи" англійського воротаря, тому він "просто почекав, а потім вдарив".

"Мені було легко це зробити. Можливо, це якось натиснув на англійців, тому що Ешлі Янг після мене промахнувся. Англія рідко створювала моменти, просто намагалася зберегти іцшеввац результат і розраховувала на пенальті. Ми контролювали гру і врешті-решт виграли", - цитує футболіста "РБК".

Визначився останній півфіналіст чемпіонату Європи з футболу.

Останнім півфіналістом чемпіонату Європи стала збірна Італії, яка перемогла в серії післяматчевих пенальті англійців з рахунком 4: 2. Основний і додатковий час матчу завершився внічию 0: 0.

Всього за 120 хвилин основного і додаткового часу гравці збірної Італії завдали по воротах англійців 35 ударів (20 - в створ), тоді як футболісти збірної Англії пробили по воротах дев'ять разів (чотири іцшеввац удару - в створ), повідомляє Росбалт.

У додатковий час на 115-й хвилині футболіст збірної Італії Антоніо Ночеріно забив гол, але головний арбітр зустрічі зафіксував положення "поза грою".

Героєм матчу став 34-річний голкіпер італійців Джанлуїджі Буффон, який відбив пенальті у виконанні Ешлі Коула. Рікардо Монтоліво у італійців і Ешлі Янг у англійців не потрапили в ворота.