Примусити замовкнути критиків як Геворк Казарян довів, що ще рано на ньому ставити хрест,

Геворк не потрапив в цьому поєдинку в стартовий склад і вийшов на поле тільки після того, як в кінці першого тайму був вимушено замінений отримав травму Араз Озбіліз. Геворк в іще близько 50 хвилин матчу також нічим особливим не відзначився, що могло б принести користь команді. Після цієї зустрічі багато хто поставив під сумнів доцільність запрошення Казаряна в збірну. Невдала гра була пов'язана з тим, що Геворк практично не мав ігрової практики в своєму клубі, португальською "Марітіму" і прибув в національну команду непідготовленим.

Тренерський штаб проігнорував Казаряна

В наступному місяці "Марітіму" провів 4 матчі в чемпіонаті Португалії, але Геворк взяв участь лише в одному з них. Та й то відіграв лише один тайм в поєдинку з "Насіональ", вийшовши на заміну відразу після перерви.

Після всього цього в якійсь мірі було природно, що Варужан Сукиасян і його тренерський штаб вирішив не запрошувати Казаряна в збірну на ігри з національними командмі Румунії та Польщі. Це було логічно чисто зі спортивної точки зору, проте це рішення було неоднозначно прийнято футбольною громадськістю. Незважаючи ні на що, Казарян мав великий внесок в успіхи нашої збірної в останні роки і його запрошення в національну команду можна було б вважати проявом поваги до нього, так як Геворк, незалежно від форми, завжди намагався грати на максимумі сил в ім'я "Тріколора" .

Він довів, що його ще рано "відправляти на пенсію"

Це рішення, можливо, викликало спортивну злість у Казаряна. Він зрозумів, що йому потрібно своїми виступами довести, що заслуговує на те, щоб його знову запросили до збірної. Без нього національна команда програла збірним Румунії та Польщі, і всього через 5 днів після цих подій "Марітіму" в рамках Кубка Португалія воював з "Навалем". Команда Казаряна перемогла з рахунком 4: 0, а сам футболіст оформив дубль, перервавши свою тривалу гольову засуху.

Після цього Казарян, який часто навіть не потрапляв в заявку свого клубу, почав регулярно виходити на поле. У наступній зустрічі, яка проходила в рамках чемпіонату країни, він зіграв 17 хвилин, а через всього 5 днів "Марітіму" очікував черговий кубковий матч. Казарян в поєдинку з "Уніао Мадейрою" вийшов на поле в стартовому складі і, забивши свій черговий гол, допоміг команді виграти - 3: 1.

Вірменський легіонер взяв також участь в наступних двох зустрічах національної першості, виходячи на заміну і зігравши по близько 20 хвилин. Не випадково, що Казарян, який забив 3 м'ячі в 5-ти останніх матчах своєї команди, був знову запрошений до збірної вже новим тренерським штабом.

Від антигероя до героя - один крок

Ну а те, що сталося в поєдинку Вірменія - Чорногорія, ми вже не раз бачили і говорили про це. Фактично, футболіст, який лише місяць тому не був запрошений до збірної, а до цього піддавався різкій критиці, недавно забитим чудовим голом змусив всіх замовкнути.

Можна сподіватися, що цей успіх дасть новий імпульс Казаряну, і він побореться також за постійне місце в стартовому складі свого клубу. Це дуже важливо, тому що, якщо футболіст має стабільну ігрову практику, то шанси на його вдалі виступи у збірній від цього в кілька разів збільшуються.