регбі москви

Здавалося, «Динамо» доведеться несолодко в цьому матчі, оскільки суперник був у всіх сенсах зубастий, і так само, як вони, підійшов до цієї гри не маючи жодної поразки. Але в перші двадцять хвилин гри не відбулося рівним рахунком нічого. Якщо не брати до уваги очевидне прагнення динамівців, можна сказати, що команди прощупували один одного на міцність, обмінюючись атаками. Але, Як то кажуть, хто шукає, той завжди знайде, і в одну з таких атак, спритно скориставшись моментом, гості першими поклали спробу і відкрили рахунок.

Біло-блакитні з самого початку виглядали впевненішими і енергійними. Брали швидкістю, з огляду на, що чисто силове перевага була на боці «Драконів». Незабаром, незважаючи на те, що противник успішно в'язав все атаки, один з гравців «Динамо» зробив неймовірний прорив і хитро, «з повітря», заніс спробу. «Дракони» не зовсім відповідали статусу фаворита - вони метушилися, віддавали «криві» паси, що закінчувалося найчастіше втратою м'яча. У цьому матчі їхнім козирем стали сутички. Вони буквально зминали суперника, методично наближаючись до заліковою полю, і під кінець першого тайму все ж здобули собі 5 очок. Спірна реалізація також була зарахована. Завершився перший тайм з рахунком 7:19.

У другій половині гри «Дракони» багато порушували, ніж охоче користувалися динамівці. При цьому, гості явно спіймали кураж, не соромлячись бити по м'ячу і закладати спроби. Час від часу господарям вдавалося пробити пролом в обороні суперника і піти в результативне наступ, але «Динамо» так чи інакше оперативно зводило нанівець всі їхні праці.

Гру не можна назвати односторонньою, боротьба була запеклою і в'язкою, ніхто не хотів поступатися, і тим не менш рахунок 19:37 на користь динамівців показує, що перемога їм явно була потрібніша.

Після гри ми поговорили з гравцем першої лінії «Динамо», Павлом Мрачковський, який в двох словах розповів про те, наскільки важко переживаються поразки і про те, що в регбі все одно за яку команду ти вболіваєш.

SportMediaNews: Як Ви потрапили в команду?

Павло Мрачковкій: Спочатку я грав за команду «Русичі», просто приїжджав на ігри. Тренуватися почав в тому році з командою «Граніт» і грав цілий рік. Через півроку надійшла пропозиція грати за «Динамо», у мене звідти багато знайомих. Я довго роздумував, і пішов грати за «Динамо».

SPM: Тобто клубні кольори самі ніколи не підтримували?

П.М: Нє-нє, я уболівальник «Спартака». Ну спочатку обговорювалося, що 20-30 відсотків гравців «Динамо» вболівають за «Спартак», тому тут немає пріоритетів, хто за кого вболіває, це регбі, і регбі порівнювати з футболом це по-моєму дуже нерозумно, футбол - жіноча гра.

SPM: До речі про жіночу грі, як ставитеся до жіночого регбі?

П.М: Жіноче регбі в будь-якому випадку набагато краще, ніж футбол чоловічий. Що до дівчат, що займаються чоловічим спортом - кожному своє.

SPM: Що скажете про зимовий регбі? Яке грати взимку, холодно?

П.М: Я вважаю, в регбі немає погоди. У будь-яку погоду можна грати.

SPM: Що вплинуло на ваше захоплення спортом?

П.М: Я спочатку займався і займаюся єдиноборствами, боротьбою, відповідно, мені подобаються силові види спорту, тут дуже багато боротьби, контакту, мені це подобається.

SPM: Ви ходите на матчі в якості вболівальника?

П.М: Так, звичайно, якщо є можливість сходити на професійну прем'єр-лігу, я звичайно ж приходжу.

П.М: Навіть на інші матчі. Я, припустимо, можу прийти і зіграти за «Динамо». Ось завтра грає «Динамо» - РУДН з МІЕТ, по можливості швидше за все я приїду теж грати, допоможу дублю.

SPM: Яка ваша життєва філософія, кредо?

П.М: Чад понад усе!

SPM: Які у вас захоплення крім регбі?

П.М: Єдиноборства, також можу сходити за грибами, на риболовлю, на шашлики.

SPM: Чи траплялося Вам приходити на роботу з синцями на обличчі після чергової гри?

П.М: Так, звичайно, це нормальна ситуація.

SPM: Ви важко переживаєте поразки?

П.М: Дивлячись від кого і дивлячись яка гра була. Так, важко, не люблю програвати. Найважче від принципових суперників. Ось навіть якби сьогодні ми програли і це був би не регулярний чемпіонат, а плей-офф, було б дуже прикро. «Дракони» вважаються елітою, дуже такий, принциповий суперник, більш принциповою, ніж Зеленоград і Тушино, особисто для мене, хоча я граю в регбі тільки другий рік, тому програти їм в плей-офф було б дуже прикро.

Але, на радість біло-блакитних, в цій грі їм не довелося переживати поразку. Незважаючи на заміни в складі і втому після попередніх ігор, вони здолали беззастережного лідера, перервавши тим самим його безпрограшну серію. А така перемога завжди окрилює і додає команді сил, налаштовуючи на підкорення нових вершин.