Регламент турніру з нардів гамблер-2018

1. УЧАСНИКИ ТУРНІРУ

1.3. Грошова ставка на турнірі відсутня.

1.4. За підсумками турніру визначаються переможець та призери турніру в особистому заліку.

2. СХЕМА ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ
2.1. Турнір проводиться в два етапи: відбірковий етап швейцарка, плей-офф олімпійка. Відбірковий етап 4 туру. За його підсумками 8 учасників виходять в плей-офф. (Можливі уточнення тривалості етапів -в залежності від численності учасників).

2.2. Час на тур 1 годину. У будь-який момент матчу (до команди Остання партія) суддя або будь-який з учасників може зажадати установки за столом годин. В цьому випадку час, що залишився до кінця туру час ділиться між учасниками навпіл і гра триває з контролем часу. Падіння контрольного прапорця у одного з учасників поразку цього учасника з рахунком (тривалість матчу). (К-ть виграних поінтів)
2.3. За 5 хв до закінчення часу туру, суддя подає команду Остання партія. За цією командою учасники, які не встигли зіграти матч (крім столів з годинником), дограють вже почалися партії і фіксують рахунок матчу в поинтах на момент закінчення цієї партії, переможець визначається за пріоритетом в поинтах. Починати нову партію після подачі цієї команди можна. У разі якщо на якихось столах на момент закінчення туру фіксується нічия, суддя турніру призначає догравання однієї додаткової партії на таких столах, переможець цієї партії стає переможцем матчу.
2.4. У коротких нардах у відбірковому етапі результат матчу фіксується завжди за наступною схемою: 7 очок у переможця (не залежно від того, який рахунок вийшов в результаті подвоєння) кількість виграних поінтів у того, хто програв.
3. розсадження

3.1. Перед стартом турніру проводиться жеребкування і кожному учаснику присвоюється порядковий турнірний номер, за яким він ранжируватиметься до кінця турніру. Висаджування на перший тур проводиться за схемою: 1-2, 3-4 і т.д.

3.2. Перший тур олімпійки грається за схемою: 1-8, 2-7, 3-6, 4-5; другий тур: переможець 1-8 з переможцем 4-5, переможець 2-7 з переможцем 3-6.

4. Конвенції, ТРИВАЛІСТЬ ТУРУ, РОЗПОДІЛ МІСЦЬ.

4.1. Конвенції турніру з довгим нарди:

матч до 3 очок, марс, 60 хв (час вказано на тур, тобто для двох гравців в сумі)

Фінал, матч за третє місце матч до 5 очок, марс, 90 хв.
4.2. Конвенції турніру з коротким нарди:

Турнір проводиться за міжнародними правилами.

5. РОЗКЛАД ТУРНІРУ
5.1. Час проведення турніру відповідно до розкладу очної зустрічі.
5.2. Час догравання фіналів (при необхідності) проводиться за погодженням з учасниками.
6. ПОРЯДОК ПРОВЕДЕННЯ ТУРНІРУ
6.1. Після проведення жеребкування і розсадження суддя ТУРНІРУ дає команду Старт. Будь-яка партія, розпочата до сигналу СТАРТ, може бути перервана Суддею турніру, якщо цього вимагають інтереси турніру.
6.2. Запізнення на початок туру не вітаються. При запізненні гравця до початку чергового туру на час більше, ніж половина відведеного часу на цей тур або при вибування цього гравця з інших причин Суддя присуджує йому поразки.
6.3. За 5 хвилин до закінчення часу туру суддя подає команду Остання партія. За цією командою учасники керуються діями, зазначеними в п.2.3 цього регламенту.
7. СУДДІВСТВО
7.1. ГС турніру є головною особою при проведенні турніру, його рішення є остаточним. У разі незгоди з рішенням Судді апеляції розглядаються Орг. Комітетом згідно загального регламенту зустрічі.
7.2. У спірній ситуації Суддя може присудити результат на свій розсуд, при цьому керуючись міжнародними правилами гри.
7.3. Суддя має право позбавити будь-якого гравця права подальшої участі в турнірі за неетичну поведінку за столом в будь-якій формі.
7.4. Організатори сподіваються, що всі учасники будуть вести чесну боротьбу.
7.5. суддя турнірів
* При технічній можливості (доступ в клуб), ники всіх учасників будуть занесені в турнірну таблицю і зроблена автоматична розсадження згідно ТР гравців.