Румунія - швейцарія - 1 + 1

Збірні Румунії та Швейцарії зіграли внічию при суддівстві російської бригади на чолі з Сергієм Карасьовим.

Па-йееееееееееееее-т! Як Дімітрі став героєм Франції

«Я був вражений тим, як діяли румуни в п'ятницю. Вони не втрачали холоднокровності і грали за чіткою схемою. Наш суперник цілком міг здолати Францію », - зізнався напередодні гри другого туру Петкович.

Наставник швейцарців, проте, не зробив жодної перестановки в стартовому складі, показав гравцям основи, що довіряє їм, дає право на якісь помилки. А ось Йорданеску вирішив освіжити склад відразу за рахунок чотирьох змін. На лаву сіли півзахисники Миколу Станчу, Овідіу Хобан, Адріан Попа і нападник Флорін Андоні. При цьому Станчу, який входить в сферу інтересів «Зеніту», заробив в матчі з Францією пенальті. Шанс від досвідченого тренера отримали півзахисники Олександр Кіпчу, Андрій Препеліца, Габріель Торже. а також нападник Клаудіу Кешер. Цікаво, що 26-річний гравець турецького «Османлиспора» Торже в сьогоднішньої збірної Румунії є її найкращим бомбардиром - забив 11 голів за 50 матчів.

1: 0 - Станку - 18 (пен). 1: 1 - Мехмеді - 57

Команда Петковича взагалі почала гру краще. Перевершувала суперника в дебюті як по володінню м'ячем, так і по гостроті атак. Той же Сеферович на 16-й хвилині мав ще одну можливість забити. Швейцарці не в перший раз знайшли простір між лініями оборони і півзахисту збірної Румунії, форвард отримав пас, проте знову невдало діяв в завершальній стадії. Голкіпер Чипріан Тетерушану виручив своїх захисників.

Пристрасті розпалилися, кількість стиків збільшилася. Карасьов довелося винести кілька попереджень румунським футболістам, які надмірно жорстко зустрічали опонентів. Почалося все з грубого підкату ззаду у виконанні препеліца. Хоча збірна Швейцарії володіла перевагою і шукала різні ходи до воріт Тетерушану, гостріші моменти створювала все-таки команда Йорданеску. Так, в одній з атак Кіпчу знову здорово прибрав в штрафний Ліхтштайнера, приблизно в тому ж стилі, як Володимир Вайсс сьогодні обіграв Ігоря Смольнікова, ось тільки пробив румун неточно. Могли жовті збільшити перевагу і після штрафного, коли м'яч рикошетом від когось з швейцарців прилетів до Крістіану Сепунару. Тепер на допомогу голкіперу Яну Зоммеру прийшла штанга.

У перерві Йорданеску поміняв «опорника» Міхая Пінту на Хоба, і свіжий півзахисник ледь не виправдав довіру тренера вже 1-й хвилині другого тайму. Хобан бив з забійної позиції і як не потрапив - сам не пояснить. Румуни швидше увійшли в гру, цей відрізок залишився за ними. В іншому епізоді Йохан Джуру. перериваючи простріл Торже справа, мало не зрізав м'яч у свої ворота. Петкович вже готував заміну Сеферович, що збирається, схоже, стати чемпіоном Європи за втраченими гольовим шансам, на талановитого 19-річного Брила емболії. але в цей момент Швейцарія забила. Після подачі кутового м'яч відскочив до Адміра Мехмеді. той набіг і від душі приклався по м'ячу без шансів для Тетерушану. Вихід емболії був відкладений, правда, ненадовго.

Хорошим рухом, відкриванням в різні зони емболії додав варіативності і гостроти атакам збірної Швейцарії. Партнери відразу ж почали активно постачати його м'ячами, ось тільки у молодого форварда ніяк не виходило останню дію: то бив повз, то допускав втрату в боротьбі з захисниками. Заробив перспективний штрафний - Шердан Шакірі влучив у «стінку». Здалося, що у швейцарців на кінцівку залишилося побільше сил, але на останніх хвилинах їх ігрову перевагу зійшло нанівець. Румунам вдалися кілька підходів до воріт Зоммера, правда, стовідсоткових нагод забити і вони не створили. «Наїлися» все. Швидше за все, нічия 1: 1 влаштувала обох суперників. В активі команди Петковича вже чотири очки, а у збірної Румунії, що має один бал, попереду зустріч з писаним аутсайдером групи збірної Албанії.

Віторія: «Бенфіка» поважає ЦСКА, але хоче його обіграти

Захаров: всі гравці повинні їхати в морозний Хабаровськ і мучитися - це їх робота

Конте: у «Челсі» немає проблем з мотивацією, ми поважаємо "Карабах"

Інспектор РФС: гравця «Динамо» збили в штрафній «Ахмата», безперечний пенальті

Інспектор РФС: арбітр помилився, не призначивши пенальті в ворота «Локомотива»

Фейса: «Бенфіка» хоче перемогти ЦСКА, холод не буде проблемою