Шахтар - зіграв внічию з - Тоболів

У сьомому турі Прем'єр-ліги Карагандинський "Шахтар" на своєму полі зіграв внічию з Костанайські "Тобол" з рахунком - 1: 1, повідомляє кореспондент KazFootball.kz.

Голи: Швидких автогол 45 + 3 (0: 1), Тажімбетов 47 (1: 1)

Попередження: Тажімбетов 90 + 3 - Дмитренко 22, Молдакараев 73, Малий 90 + 3

Вилучення: Кадіо 90 + 3 - Щоткін 90 + 3

"Шахтар": Шацький, Сзоке, Кадіо, Айегбусі, Зошак, Станоєвич, Алегро ((Мангуткін 15). Габишев (Оміртаев 14), Скорих (к), Хайруллін (Васильєв 79), Тажімбетов

Резерв: Багінський, Ткачук, Таттибаев, Шахметов, Кульбеков, Алімбаев

"Тобол": Непогодов, Главіна, Деспотовіч, Савич (Молдакараев 45), Шимкович (К), Дмитренко (Кассано 46), Малий, Мухутдінов, Сартаков, Щоткін, Тагиберген (Джалилов 80)

Резерв: бусурманів, шуба, Ельмурзаев, Жакупов, Жангилишбай, Мірошниченко

Судді: Карлібаев (Уральськ), Васютін (Алмати), Тасибаев (Павлодар)

«Шахтар» з перших хвилин показав свої серйозні претензії на перемогу. Господарі виглядають свіже, швидше, намагаються влаштувати високий пресинг. Бажання, правда, одного недостатньо і карагандинців свою агресію ніяк не можуть направити в творчо русло - багато фолят, наштовхуються на опір гостей і отримують незаплановані заміни на самому початку гри.

Постраждав в зіткненні в своєму штрафному майданчику Габишев. Замість нього на поле вийшов Оміртаев. Також замість Аллегрі на полі з'явився Мангуткін. «Тобол» до цього часу пробує пристрілятися з кутового. Подав Шимкович, м'яч в ворота переправляв Деспотовіч. Снаряд пішов вище воріт. Імовірність голи в цьому епізоді невисока, а ось дійсно грізний результат очікується при розіграші наступного стандарту Шимкович. Кеп потрапляє в стінку. Через 20 секунд ще один штрафний, потім поспіль два кутових. «Тобол» голів не зробив, але примусив господарів змінити тактику і притиснутися до воріт.

Найцікавіше відбувається під кінець першого тайму. Карагандинців отримують прекрасний шанс для взяття воріт. В результаті багатоходівки Стефан Зошак виявився перед Непогодовим. Стефану не вистачило буквально метра для маневру і виконавської майстерності, щоб відкрити рахунок в матчі. За нього це робить Сергій Скорих, який в доданий час першого тайму вправно перекидає м'яч головою в свої власні ворота і карає «Шахтар» автоголом. 0: 1

Здалося, що карагандинців як легко пропустили гол, також його і відіграли. З виходом на другий тайм після серії стандартів, Тажімбетов замикає на протилежного від Непогодова штанзі рикошет. 1: 1

Забитий гол додав господарям імпульс для руху і включив в той же час один з головних законів механіки - будь-яка дія породжує протидію. Команди багато борються. Небезпечних моментів небагато, при тому що нерв у гри явно оголився. Вона стала дробитися на окремі епізоди.

«Шахтар» б'є в бік воріт Непогодова багато і часто, «Тобол» грає більш академічно, але недостатньо активно. Команда виглядає втомленою. В плюс міг спрацювати Деспотовіч, який виходив один на один з голкіпером після передачі від Щоткіна. Вище воріт пробив серб в стовідсоткової гольовий ситуації.

Під кінець матчу нерви здають. Зав'язується бійка, за підсумками якої суддя показує дві червоні: Щоткіна і Кадіо, і дві жовті картки. Граючи скороченими складами костанайци встигають провести ще одну перспективну атаку. І знову не вийшов фінальний удар у Деспотовіч.