Шкода, що настала перерва »

- Якийсь божевільний графік - ми вже половину чемпіонату зіграли. Не хочеться про це замислюватися, але є, так, втома невелика. Ми то приїдемо, то поїдемо, може навіть вперше таке, не вистачає десь сил. Але потім зате легше буде, - говорив після матчу з «Югрою» нападник «барсів» Артем Лукоянов.

Так, «Ак Барс» набрав хороший хід, але про необхідність перерви говорив на відкритому тренуванні і головний тренер команди Зінетулой Білялетдінов:

- Добре, що у хлопців є можливість трохи відпочити, побути вдома, попрацювати над якимись технічними елементами.

На відміну від «Югри», яка програла матч «Ак Барсу» ще в першому періоді і взагалі не могла нічого протиставити лідеру, «Автомобіліст» намагався грати активно. Гості не стали закриватися і швидко переходили з оборони в атаку. Атаки казанців все одно були гостріше - позначився клас гравців. У захисті ж «барси» дозволяли супернику вийти на ударну позицію, але встигали заблокувати кидки.

Боротися на рівних з «Ак Барсом» у гостей вийшло тільки до того, як рахунок став 0: 2. Матч пішов би інакше, якби в першому періоді екатерінбуржцам вдалося реалізувати хоча б один момент. Нападники гостей двічі виходили один на один з Емілем Гаріпова. але не змогли переграти воротаря, який проводив перший матч після перерви, пов'язаної з травмою.

- До рахунку 0: 2 ми добре грали і могли зачепитися за гру. Але і після цього ми створювали моменти, але не забивали, а суперник уже відчув гру і діяв розкуто, - поскаржився на післяматчевій прес-конференції головний тренер гостей Андрій Разін.

«Автомобіліст» двічі поспіль грав у більшості і не зміг створити абсолютно нічого. Велику роль в цьому зіграв Лукоянов - нападник «вбив» практично хвилину, не даючи супернику заволодіти шайбою. А незабаром Артем забив сам, закинувши з п'ятачка в більшості.

- В останніх іграх набрав непогану форму, відчуваю себе краще, трохи шкода, що настала перерва, - заявив після матчу гравець.

Після третього голу «барси» почали грати в своє задоволення, а гості навіть не пручалися - Гарипов спокійно довів матч до «сухаря».

У домашній серії «Ак Барс» здобув чотири впевнені перемоги, при цьому пропустивши лише три шайби. Так, рівень команд у Східній конференції в цьому сезоні не найвищий, але «барсам» варто віддати належне - вони грамотно підійшли до кожного суперника і не залишили їм шансів.

«Знайомтесь з АК-Барс»

На цьому тижні в одному з торгово-розважальних комплексів в Казані з'явився великий банер з командної фотографією «Ак Барса» і написом «Алея Ак-Барс. Знайомтесь з командою ». Ні, це не помилка в нашій газеті - маркетологи «Парк Хауса» примудрилися в невеликому тексті зробити дві помилки, написавши назву клубу через дефіс і пропустивши м'який знак в слові «знайомтеся».

Керівник медіа-службою Наіль Хуснутдинов заявив, що клуб не має до цього ніякого відношення.

- Вони зі мною нічого не погоджували. Я-то грамотна людина. Я що, повинен особисто ходити по магазинах і перевіряти?

- З клубом узгоджували?

- Зі мною не погоджували.

Останнє питання Наіль Нурісламовіч залишив без відповіді, віддалившись в сторону роздягальні. Подібна ситуація є дивною, адже на банері зображено символіка клубу, а фотографія навряд чи зроблена кимось із співробітників торгового центру. Можливо, звичайно, що Хуснутдинов ототожнює себе з клубом, якщо не було узгодження з ним, то значить не було його і з клубом. До слова, неписьменний банер ще вчора зняли.

вчора магізов не витримав пішов з хокею
мабуть давила обстановка переповненій арени, відмінна гра команди і різні конкурси для хворів, яким би до речі хотілося сказати величезне спасибі за таку підтримку!
і тут в тексті жовч про якийсь банер абсолютно не має ніякого відношення до гри команди.

Так чому при відмінній грі команди ви стежите за кореспондентами нашого видання, а не дивіться хокей?

Та тому що інтересно.Откуда таку маячню в репортажах з'являється))

По-перше, я не тільки вчора пішов з-за столів преси раніше фінальної сирени, я завжди так роблю, тому що відразу після матчу є робота.
По-друге, я додивився матч внизу, в паузах дійшов до прес-центру
По-третє, нічого на мене не тиснув, ви перебільшуєте значення таких речей в моєму житті

Переповнені трибуни, впевнена гра команди, переможний рахунок на табло - все в цей день було проти Спорт БО.

детальніше напишіть про ситуацію з Черепановим

З перемогою Ак Барс. Марсель тримайся будуть ще ураження)))

Шкода звичайно Черепанова. Навіть не його, а нас. Дуже він мені сподобався. Гравець свого амплуа. З решти захисників, як мінімум є кілька хто його слабкіше.
Він себе добре показав, навіть якщо в Локо місця йому не буде, його хто небудь відірве з руками. Ну а ми через пару років купимо його за дуже багато багато грошей

Черепанов не потрібен. І не тому, що він поганий. Потрібно награвати своїх гравців, їх більш ніж вистачає, а ярославец буде займати місце татарстанських гравців.