Спартак »переграв« Бенфіку »

У вівторок перемогою з рахунком 2: 1 на користь господарів завершилася зустріч у рамках Ліги чемпіонів в «Лужниках» між московським «Спартаком» і португальською «Бенфікою». Причому перемога дісталася спартаківцям після того, як в кінці першого тайму захисник португальців зрізав м'яч у власні ворота.

Вже на 3-й хвилині спартаківець Рафаель Каріока вразив ворота Артура після передачі Хурадо. Гол у відповідь гості провели на 33-й хвилині, відзначився Ліма. І вже не останніх хвилинах тайму Жардел зрізав м'яч у власні ворота після прострілу з флангу Макєєва. Цей гол і став переможним для спартаківців. Таким чином, «Спартак» набрав на груповому етапі Ліги чемпіонів перші три очки і ще не втратив шанси вийти в плей-офф головного європейського клубного футбольного турніру.

Від цього матчу залежало багато - в разі чергової поразки червоно-білі позбавлялися б практично всіх шансів на потрапляння в плей-офф Ліги чемпіонів. Однак москвичі зуміли здобути перемогу і продовжують боротьбу.

Напередодні матчу ставку на «Спартак» фахівці не робили. Півзахисник «Зеніту» Аксель Вітсель поділився очікуваннями від майбутньої гри «Спартака» з «Бенфікою» в Лізі чемпіонів.

«Ясно одне - і« Спартак », і« Бенфіка »зобов'язані в« Лужниках »вигравати. Думаю, якщо «Бенфіка» зіграє на своєму рівні. перемогу здобуде саме вона. При цьому треба розуміти, що переліт з Лісабона до Москви - річ не найпростіша. Сподіваюся, «Бенфіка» «уб'є» «Спартак», - заявив Вітсель в інтерв'ю «Спорт-Експресу».

Нагадаємо, в пітерський клуб бельгієць перейшов саме з «Бенфіки», в якій провів попередній сезон.

Колишній захисник московського «Спартака» Євген Бушманов заявив, що червоно-білі після перемоги в матчі 3-го туру групового раунду Ліги чемпіонів над «Бенфікою» ще мають шанси на вихід з групи.

Після матчу виявилося, що понад 40 уболівальників затримано за різні правопорушення. За даними поліцейських, за ходом матчу на стадіоні стежили 45 тисяч уболівальників.

«На даний момент співробітниками поліції за різні адміністративні правопорушення затримано 41 осіб», - говорилося в релізі ГУ МВС Росії по Москві, випущеному незабаром після закінчення гри.

У забезпеченні громадського порядку на території стадіону «Лужники» було задіяно 1414 співробітників правоохоронних органів, в тому числі 458 співробітників ОМОН ЦСН ГУ МВС Росії по Москві, а також 1600 військовослужбовців внутрішніх військ МВС Росії.

Нагадаємо, що російські клуби стартували в Лізі чемпіонів з рук геть погано. «Зеніт» поступився «Малазі» (0: 3) і «Мілану» (2: 3), а «Спартак» зазнав поразки в матчах з «Барселоною» (2: 3) і «Селтіком» (2: 3). Тепер пітерців чекають дві гри з «Андерлехтом» (перша відбудеться сьогодні на стадіоні «Петровський»), а червоно-білі зіграють через два тижні з «Бенфікою» вже в Португалії.

«Якщо ми претендуємо на більш високий рівень, то повинні вигравати і на« Петровському », і в Брюсселі. До речі, той факт, що в найближчому матчі проти нас не буде грати травмований Мбокані, - великий плюс. Це дуже сильний гравець », - заявив півзахисник« Зеніту »Аксель Вітсель в інтерв'ю« СЕ ».