Спартак - - - рубін - 2 1 онлайн - трансляція центрального матчу 17 туру РФПЛ - спорт, футбол

Москвичі реабілітувалися перед уболівальниками за гру минулого туру

- Отже, московський "Спартак" набрав три очки в цій зустрічі. І тепер випереджає найближчого переслідувача, тобто, "Зеніт", на п'ять балів. І напевно можна сказати, що червоно-білі реабілітувалися перед своїми вболівальниками за розгром в Самарі від місцевих "Крилья Совєтов". До речі, треба сказати, що самі Самарцев змогли не програти в Краснодарі місцевому клубу. А це - теж досягнення. Ну а "Спартак" ми вітаємо з прекрасними перспективами в найближчу весну. Це - головний фаворит чемпіонату.

- І все! Цей дивовижний матч закінчений. Як і чемпіонат Росії в цьому році. Але не в цьому сезоні

90 + 5 'Подача ще одна, і Ребров м'яч випускає в боротьбі з Жонатаса. В результаті Рижиков ледь не пробив по м'ячу, але замість сфери потрапив по своєму колезі. Боляче Артему, а Сергій, вибачившись, побіг назад.

90 + 4 'Що твориться! Воротарі жгут! Рижиков прийшов в штрафну на розіграш кутового. Але м'яч до нього не прилетів. Зате вилетіла сфера в поле прямо на ногу Янну М'Віла. В результаті француз потужно, не гірше, ніж Глушаков, зарядив здалеку під поперечину. Але тут вже Ребров виявив чудеса реакції, і відбив м'яч звідти на кутовий!

90 'П'ять хвилин додали до матчу. І тут же казанці були двічі близькі до голу. Спочатку відразу кілька гравців гостей, несподівано отримавши м'яч у штрафному "Спартака", заплуталися і не змогли пробити. Однак Девіч підібрав снаряд, змістився до лівого краю штрафного і подав до 11-метрової позначки, але там захист вибила снаряд на кутовий. Подача корнера, і м'яч потрапив до Саму Гарсії, який тут же спробував "парашутом" закинути м'яч за комір Реброву. проте снаряд трохи мимо воріт пройшов. Хоча Артем, начебто все контролював.

89 'Мельгарехо знову звертає на себе увагу. Отримав він м'яч від Зобнина на правому фланзі, змістився до центру і пробив з лівої, але занадто вище воріт.

88 'Мельгарехо зараз вискакував з м'ячем до воріт гостей, але занадто притиснувся до лівого краю штрафного і його пас поперек володінь Рижикова не пройшов.

86 'Спартаківці переважно в обороні. Але вдало поки стримують натиск гостей.

84 'Черговий небезпечний момент біля воріт Реброва. Подача справа в штрафну, і Жонатас головою пробив повз ворота.

83 'Остання заміна у господарів. Артем Тимофєєв замінив Івеліна Попова. У казанців вийшов рятувати ситуацію Марко Девіч на поле. Моріца Бауера він замінив.

81 'І ще один "гірчичник". Попов її отримав.

79 'Мельгарехо впав в боротьбі із захисником в штрафний. Суддя пенальті не дав. На повторі видно, що суддя, ймовірно, помилився. За нозі вдарили парагвайця.

76 'Ну що ж це за матч? Випустили Промес по лівому флангу до штрафного господарі. Але втратив він там м'яч. Спробував наостанок відібрати його у Самбрано, але вдарив того по ногах. Перуанець звалився як підкошений. У результаті суддя був невблаганний. Друга жовта і червона голландцеві. Склади рівні тепер у команд. І шанси теж?

74 'ГОООООООООООООООООООООООООЛ! Глушаков! Як грає цей хлопець восени! Кладе і кладе дальніми ударами. Ось і на цей раз розіграш чергового стандарту біля воріт "Рубіна" завершився знижкою захисника прямо до Денису. І Глушаков в дотик пробив метрів з 25. Рикошет, і снаряд влетів у правий кут воріт Рижикова. Не тямлячи себе від злості воротар гостей.

73 'І вийшов на поле у ​​казанців Віталій Устінов. Замінив він Магомеда Оздоєва.

71 'Ось так-то! Дуже грубо зіграв зараз Набиуллин проти Зобнина на своєму фланзі. Після невеликої бійки за участю гравців обох команд, В результаті вгамував пристрасті на полі Вілков, а потім показав другу жовту Набіулліну. А за нею пішла червона. "Рубін" залишився в меншості.

69 'Намагалися створити ще один момент спартаківці, але втратили м'яч. У контратаці казанці заробили штрафний. Зобнин збив Жонатаса. Жовта Роману.

66 'Промес подав зі штрафного, захисники м'яч вибили зі штрафної. Глушаков тут же зарядив здалеку, намагаючись повторити свій фокус часів матчу з "Амкаром", але на цей раз снаряд полетів вище воріт.

65 'Знову спартаківці ледь не пропустили гравців "Рубіна" в штрафну, але Оздоєв заплутався в м'ячі. В атаці у відповідь Попов тікав від Цакташа. У підсумку хорвату довелося валити болгарина на газон. Жовта йому.

64 'І ось уже заміна у казанців. Вийшов Саму Гарсія. Пішов Рубен Рочіна.

62 'А ось з Таскі не все гаразд у "Спартака". Довелося замінить його Каррере після зіткнення з Рижковим. Маурісіо вийшов замість нього. А ще раніше Мельгарехо замінив Зуєва. Тепер парагваєць буде грати в центрі атаки, а Промес стане інсайдом. Швидше за все.

61 'І ось ледь не забили вже спартаківці. Подача Промес з правого кутового, і Попов головою скинув м'яч до воріт, де його готові був переводити в сітку Таскі, проте Рижиков як лев кинувся на цей снаряд і не дозволив господарям вийти вперед. Травму в результаті отримав воротар гостей, але схоже, все в порядку з ним.

60 'Ну, і ось вже і "Спартак" створив майже небезпечний момент. Подача чергова справа в штрафну гостей, і Зобнин, отримавши там снаряд, розвернувся обличчям до воріт і пробив. Правда, встиг його там накрити Самбрано.

54 'Так що твориться в обороні "Спартака"? Черговий момент занапастив "Рубін". Жонатас раптом отримав м'яч в штрафній "Спартака", спробував пробити відразу, але влучив у захисника. Але не розгубився легіонер казанців і перекинув м'яч через Реброва. Правда, на щастя москвичів, снаряд перелетів і через ворота. Але потрібно Каррере щось робити з червоно-білими в захисті. Інакше буде погано.

52 'І тут же гості могли знову забивати. Подача з кутового зліва, і гравець гостей, перебуваючи на самоті пробив з лівого кута воротарського вище воріт Реброва! Це Жемалетдінов промахнувся.

52 'І ось стався, раптом, провал в обороні господарів на правому фланзі. В результаті Жонатас пішов від Таскі, зблизився з правим краєм штрафний і прострілив. М'яч летів до гравця "Рубіна на лінію воротарського, проте Кутєпов в падінні встиг ногою перевести м'яч вище воріт і не дати йому дійти до Казанцев. Але ж міг послати сам м'яч в ворота зараз Ілля. Пощастило спартаківцям.

50 'Казанці заробили штрафний. Подача, але захист "Спартака" впевнено грає на перехопленні.

47 'І ось ледь господарі не вийшли вперед. Подача праворуч від Єщенко, і Промес головою, в боротьбі з захисниками, пробив поруч з лівою стійкою воріт гостей

46 'І поїхали. Другий тайм стартував у нас.

- Яка весела кінцівка у нашого матчу. Спочатку здавалося, що погода не дозволить суперникам продемонструвати всі свої якості. Казанці вирішили грати в обороні і майже не атакували, а у господарів атаки взагалі не виходили. Однак, є відчуття, що генетична пам'ять у казанців дала про себе знати. Не маючи моментів, гості відкрили рахунок після розіграшу стандарту. Однак це тільки підстьобнуло спартаківців, нарешті, до дуже активних дій попереду. В результаті Промес занапастив момент, а потім скористався помилкою Самбрано і зрівняв рахунок. Сподіваємося, що в другому таймі буде ще веселіше.

45 + 1 'І на цьому завершена перша половина зустрічі.

45 'Квінсі просто герой останніх хвилин першого тайму. Тепер він жовту картку отримав за жорстку сутичку з Бурлака. І навіть до розсічення на губі у Тараса справа закінчилася.

43 'ГООООООООООООООООООЛ! Промес! І як весело-то у нас гра пішла після голу! Простріл справа в штрафну гостей. Там Промес вже, здавалося б, випереджав Самбрано, але слизько сьогодні на газоні спартаківського стадіону, і перуанець просто поїхав, залишивши Квінсі одного перед воротарем. Такі моменти голландець не може запороти двічі поспіль. В результаті вразив він ліву "дев'ятку" воріт гостей. Нічия!

39 'І тут же господарі могли відігратися! Промес вийшов один на один і пробив. Здавалося б, раз в упор бив голландець, то гол неминучий, проте Рижиков якимось дивом зміг в падінні відбити м'яч від воріт!

38 'ГООООООООООООООООООООЛ! "Рубін" забив. Розіграли казанці стандарт зліва. Простріл і Жонатас переправив зі штрафної Реброва м'яч в ближній кут його воріт - 1: 0.

34 'І ще один спірний офсайд судді зафіксували у "Спартака". А ще подачі все у господарів йдуть Рижикову в руки. Невдало все поки для червоно-білих складається.

32 'А ось тепер вже витончено комбінують спартаківці, але дуже чіпкі гравці зібралися в обороні у "Рубіна". Ні Зуеву, ні Промес пробити не дали в підсумку. Але ж перебували вони у штрафний.

30 'Ну ось і казанці трохи притиснули господарів до їхніх воріт, але до удару знову справа не дійшла. Занадто мельчат гості.

27 'І знову атака загублена у "Спартака". Фернандо виводив Промес на ворота, але суддя знову свиснув офсайд. Схоже, досить спірне рішення суддівської бригади.

26 'І ось, мабуть, перший дійсно небезпечний момент в матчі. Подача зі штрафного, і Кутєпов в стрибку пробив головою поруч з правою штангою.

23 'А ось і Промес увірвався з м'ячем в штрафну "Рубіна" зліва і пробив низом, але його удар накрив Бауер.

22 'Макееву не сподобалася пасивність партнерів в атаці. У підсумку він вирішив сам пробити здалеку, але його удар з правої накрив захисник.

20 'Зовсім спокійній стала гра. Це, напевно, такий зимовий футбол в Росії. Помиляються багато команди.

16 'Казанці поки що мало активності попереду проявляють. А якщо навіть у них щось і виходить, то м'яч вони втрачають, не встигнувши створити момент.

14 'І ось ще одна спроба вивести Промес вперед довгим пасом, проте і на цей раз голландець до м'яча не встиг.

12 'Ох, як не пощастило зараз господарям. Тікали в контратаку Промес і Зуєв. Попов тут же пас віддавав на хід Олександру, і це був би вихід один на один. Однак замість цього м'яч потрапив в п'яту Зуеву і атака загублена.

10 'Казанці втратили м'яч в атаці, і "Спартак" тут же побіг вперед. Глушаков видав пас вперед до штрафної гостей на Промес, але Рижиков встиг до м'яча швидше.

8 'Погода сьогодні м'яко кажучи не дуже футбольна. Весь день в Москві була заметіль. Тому команди грають червоним м'ячем. Втім, на газоні снігу практично немає.

7 'Біл зі штрафного Промес, але потрапив голлдандец в обличчя Самбрано. Перуанець впав як підкошений, а суддя зупинив гру.

6 'У "Спартака" в атаці на місці центрфорварда сьогодні грає Промес. Тим часом, Попов отримав м'яч і рвався до штрафної, але там його штовхнув на лінії штрафного справа захисник. Штрафний удар. Отримав жовту картку Набиуллин. Михайло Вілков з Нижнього Новгорода чітко розібрався в ситуації.

3 'С місця в кар'єр почали обидві команди. Спочатку Зуєв прострілював з лівого флангу, але Бауер відбив м'яч на кутовий, який у господарів не вийшов. У відповідь гравець гостей ледь не втік один на один, але два центральні захисники зуміли з ним впоратися.

1 'І почався цей матч. Перед цим чисто символічно м'яча торкнувся наш вже точно знаменитий на весь світ гросмейстер Сергій Карякін.

- Виходять колективи на поле. Ще трохи і почнеться матч.

- А ось і склади команд сьогодні.

"Спартак": Ребров, Єщенко, Таскі, Кутепов, Макєєв, Фернандо, Глушаков, Зобнин, Зуєв, Промес, Попов.

"Рубін": Рижиков, Набиуллин, Бурлак, Самбрано, Бауер, Цакташ, М'Віла, Жемалетдінов, Оздоєв, Рочіна, Жонатас.

- Добрий вечір, шановні любителі футболу. Вітаємо вас на центральному матчі 17 туру чемпіонату Росії. Це останній ігровий день у внутрішній першості в цьому році. Далі буде перерва, а тому командам є сенс викластися на повну.

Після дивного фіаско червоно-білих в Самарі, їм належить спроба реабілітуватися перед своїми вболівальниками і піти на зимову перерву впевнено лідируючи. Правда, для цього потрібно зламати опір набрав хід казанського клубу.

Гості ще не показують футбол зразка "Рубіна" чемпіонської епохи. Однак мало хто вже може похвалитися тим, що гра з казанським клубом склалася для нього легко.

У складі обох команд є травмовані. У "Спартака" відсутні Дмитро Комбаров, Сальваторе Боккетті і Зе Луїш. У казанців не зможуть вийти Олег Кузьмін, Денис Ткачук і Максим Канунніков.