Спартак »здобув перемогу над« Бенфікою »- футбол

Московський «Спартак» здобув перемогу над португальською «Бенфікою» (2: 1) в домашньому матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Господарі активно розпочали зустріч і вже в першій же атаці створили найгостріший момент. Пройшов простріл з правого кута поля, і пішов сильний удар головою від Білялетдінова з 10-ти метрів - воротар у кидку відбив м'яч.

А на 3-й хвилині червоно-білі відкрили рахунок. Білялетдінов перехопив м'яч на своїй половині поля, віддав його Хурадо, який тонко зіграв на каріока. Бразилець вийшов один на один з голкіпером і спокійно катнув м'яч повз нього.

Після швидкого голу спартаківці злегка зменшили темп, але на 24-й хвилині могли подвоїти свою перевагу. Жано навісив з правого флангу, Арі тонко бив з кількох метрів в протихід кіперу і потрапив в поперечину.

У другій половині першого тайму «Спартак» віддав ініціативу супернику, що обернулося пропущеним м'ячем. Спочатку, на 29-й хвилині Матіч з літа з лівого краю штрафного пробив низом, але Ребров ногами парирував.

А через три хвилини «Бенфіка» заробила право на кутовий, м'яч з правого флангу прилетів на ближню штангу, і неприкритий Ліма пробив в поки ще порожній правий кут воріт «Спартака», зрівнявши рахунок.

У кінцівці тайму червоно-білі додали в русі, і моменти біля воріт гостей знову почали виникати з регулярністю.

А на 43-й хвилині Макєєв отримав простір для ривка, пішов простріл з правого флангу в центр штрафного, куди вривалися гравці, і в падінні Жардел переправив м'яч в сітку своїх воріт, перешкодивши це зробити Арі.

Початок другого тайму пройшов в рівній боротьбі, а на 54-й хвилині Жано фінтами обіграв двох захисників і прострілив з лівого краю штрафного майданчика під удар Арі. Бразилець, який вже пробігав повз м'яч, зумів п'ятою несильно катнути м'яч, але Артур в кидку зловив його.

На 69-й хвилині Макєєв чогось слабо пасував тому, а через його спини вискочив Сальвіо і пробив поруч з дальньою стійкою.

У кінцівці матчу «Бенфіка» влаштувала справжній навал на ворота «Спартака», але червоно-білі, пішовши в глуху оборону, зуміли відбитися.