Спартак »-« Жиліна »- 5 1

Жиліна
Жиліна, Словаччина

1: 0 - Попов - 4. 2: 0 - Самедов - 33. 3: 0 - Попов - 35. 3: 1 - Слука - 41. 4: 1 - Джан - 88. 5: 1 - Адріано - 89

Ніколи до мене не зверталася стільки людей. Спочатку 10 уболівальників чомусь саме мене просили домовитися про те, щоб їх пустили на матч. У охоронців була сувора установка - не пускати взагалі нікого. В результаті команди почали зустріч в присутності лише одного фаната. Його звуть Слава, він приїхав з Дубая і прийшов на стадіон раніше інших. Потім навіть дружину Каррери довгий час відмовлялися пускати на стадіон. Співробітникам «Спартака» довелося добряче посваритися, щоб вона потрапила на арену.

- Ми не можемо пропустити нікого без дозволу організаторів, - говорила охорона.
- Так ми і є організатори!

Вболівальники біля входу на стадіон

Багато людей почали звертатися до мене, як до єдиного журналісту на стадіоні, коли стартувала трансляція на каналі «Спартака».

«Гриша! В трансляції матчу глюки зі звуком! Скажи, щоб виправили. 30 тисяч чоловік просять », - написав спартаківський фанат. Гриша підказав. Виправили. Правда, скоро збої повторилися.

Тепер про футбол. Важливо розуміти, що червоно-білі грали проти «молодіжки» «Жиліни», а не першої команди, як думали багато. Так що перевага червоно-білих був дуже відчутним. Уже в першому таймі відзначилися Попов (двічі) і Самедов. Примітно, що новачок «Спартака» вийшов на незвичний лівий фланг. Там він грав першу половину тайму, а потім перебрався на позицію праворуч і відразу забив.

Йде трансляція. У центрі - Леонід Трахтенберг

Станіслав Черчесов і лікар «Спартака» Михайло Вартапетов

У кінцівці матчу порадував Луїс Адріано. Бразилець був на два метри за суперником, але обігнав його в забігу за м'ячем. В результаті Адріано сам собі створив момент, вийшов один на один з голкіпером, однак пробив у поперечину. Наступні дві хвилини - два голи у виконанні Ананідзе і того ж Адріано. Разом - 5: 1.

- Здорово, що вдалося забити вже в першому ж матчі за «Спартак», - сказав після фінального свистка Луїс Адріано. - Безумовно, це плоди наших тренувань. Прямо перед цим був ще один момент, коли я міг відзначитися. Я там добре пробив, але м'яч потрапив у поперечину.

Залишилося згадати, що на секторі було аж два банери: «Чоловічі туалети» і «Жіночі туалети». Хочеться вірити, що це не назви місцевих хуліганських фірм.

P.S. Пізніше в «Спартаку» пояснили, чому фанатів не пустили на стадіон. Це була ініціатива місцевих організаторів, які не мали права пускати глядачів під час відсутності поліції на стадіоні.