Суть гри в регбі

Гра починається початковим ударом по м'ячу з центру поля, після чого будь-який гравець може.
- приземляти м'яч в заліковій поле.

В іграх з воротами Н-подібної форми гол зараховується, коли м'яч пролітає над верхньою поперечиною і між бічними стійками на будь-якій висоті. Сітки в таких воротах немає. Судді визначають, чи був забитий гол.

У регбі ворота Мають Н-подібну форму. Висота стійок - не менше 3,4 м, відстань між ними - 5,6 м, відстань від поверхні поля до поперечини - 3 М.В відміну від більшості ігрових видів спорту ворота в регбі встановлюються не на кордоні ігровий площі, а всередині неї на лінії, що розділяє ігрове і залікове поле (так звана лінія воріт).

Збільшити кількість очок можна ударом по воротоам:
• реалізація «спроби» - 2 очка,
• штрафним ударом - три очки,
• дроп-гол дає теж три очки.

Має овальну форму. Його поверхня може бути покрита спеціальним складом, відштовхуючим грязь, що дозволяє краще утримувати м'яч в руках. Виготовляється зі шкіри.
Довжина м'яча по лінії - 280-300 мм, поздовжня окружність - 740-770 мм, поперечна окружність - 580-620 мм, вага - 410-460 г, тиск всередині м'яча (на початку гри) має становити 0,67-0,7 кг / см2.

У регбі - 15 ігровий час складає два тайми по 40 хв. кожен (не рахуючи доданого, або компенсованого, часу, а також - при необхідності - додаткового часу) з перервою між ними 5-10 хв. Після перерви команди міняються воротами.

У регбі - 7 тривалість матчу - 2 тайми по 7 хвилин з хвилинною перервою між ними (в фіналі - 2 тайми по 10 хв з перервою між таймами в 2 хв). При необхідності призначається додатковий час - 5 хв. У разі, якщо однією з команд вдасться при цьому домогтися успіху, гра припиняється.

У регбі - 15 від кожної команди на поле одночасно виступають 15 осіб (на гру заявляється від 18 до 22 гравців): 8 нападників і 7 захисників, у кожного з яких своє ігрове амплуа. У регбі можливі два види замін - постійна і тимчасова: гравець, який отримав травму, може тимчасово покинути поле для отримання медичної допомоги. На час його відсутності на полі випускається запасний гравець. Всі заміни виробляються тільки з дозволу польового судді в момент зупинки в грі.

У регбі - 7 в команді 7 гравців (4 захисника і 3 нападаючих), а також троє запасних.