Титан єдиноборств - ГЗКОР чівічян

Я ніколи не втомлюся розповідати про цю людину. У наш час люди не гребують словом "легенда" і застосовують його абсолютно до будь-якого видатному спортсмену. ГокорЧівічян - світова легенда, в класичному розумінні цього слова. Топовий американський сайт Bloodyelbow назвав його найвидатнішим грепплером. коли небудь виходив з Кавказу і одним з найталановитіших у всьому світі.

ГЗКОР народився 10 травня 1963 року в Єревані. Він народився бійцем. Усе його життя - це бої. Відразу як юний ГЗКОР почав ходити, він бився виключно з хлопцями, які були більші нього. В 3 роки почав займатися боротьбою в 6 також почав відвідувати секції самбо. З самого юного віку, ГЗКОР а почали ставити більш віковими хлопцями в спаринг, так як він феноменально прогресував.

У 1971 році ГЗКОР виграв юнацький чемпіонат Вірменії з самбо. У наступному році він знову виграв чемпіонат Вірменії з самбо серед 10-12-річних. будучи 9-річним підлітком. В цей час Вірменія була частиною СРСР і ГЗКОР відбирався на чемпіонат з самбо Радянського Союзу.

У 1973 році він почав вивчати дзюдо і в цьому ж році виграв юнацький чемпіонат Вірменії. Потім він попрямував до Росії і зайняв там друге місце на юнацькому чемпіонаті з дзюдо, поступившись у фіналі рішенням. Це стало першою поразкою ГЗКОР, і він використовував його в якості мотивації для себе. У наступному році він повернувся в Росію і виграв золото на чемпіонатах по Самбо і дзюдо.

Наступні 5 років ГЗКОР буквально збирав золоті медалі в національних турнірах, турнірах СРСР, європейських турнірах і міжнародних турнірах з різних видів боротьби. У 1980 році він увійшов до складу олімпійської збірної з дзюдо.

У наступному році сім'я Чівічян ів переїхала в США. де юний ГЗКОР почав тренуватися під керівництвом великого і неповторного Джина Лебеля. ГЗКОР почав вивчати мистецтво боротьби в ГІ і без ГІ. Він жадібно вивчав абсолютно все варіації сабмішенов. Лебеля стверджував, що ГЗКОР під час боротьби без ГІ хапав шкіру суперника в руки немов це була куртка.

ГЗКОР як і раніше мріяв стати олімпійським чемпіоном по Дзюдо, але для цього йому треба було отримати громадянство. У ранніх 80-х він подорожував по Росії і США і вигравав турніри. Правда у багатьох це просто не вкладалося в голові з урахуванням напружених відносин між державами. У 1987 році за допомогою Федерації Дзюдо США ГЗКОР стає громадянином, але у нього залишилося дуже мало часу, і він не встигає набрати достатню кількість очок для путівки на ОІ-88 в Сеулі. В результаті мрії вірменина так і не судилося збутися.

В результаті Hayastan Academy зарекомендував себе як найкращий табір по впровадженню дзюдо в ММА. Під керівництвом вірменина були виховані з ранніх років такі чемпіони як Ронда Роузі і Каро Парісян. В результаті Каро Парісян став неофіційним особою всіх дзюдока в UFC за свої запаморочливі кидки. Під керівництвом ГЗКОР також тренувалися такі бійці Як Гегард Мусасі, Сако Чівічян. Манвел Гамбурян, Георгій Караханян і багато інших.

ГЗКОР Чівічян - красно-білий пояс з дзюдо, чорний пояс по БЖЖ, майстра спорту з боротьби, майстер спорту з самбо, професійний боєць ММА, тренер. ГЗКОР також розробив власний стиль джиу-джитсу, який більше відомий як Hayastan Academy Grappling.