Трактор челябінськ - хокейний клуб

Челябінський "Трактор", що мав четвертий номер посіву в Східній конференції в плей-офф, не зміг впоратися з «Барис» в першому раунді, програвши казаха 2-4 (2: 5, 5: 1, 1: 3, 2: 1 ОТ , 1: 2, ВІД, 1: 2).

При досить рівних силах команд, «Барис» проявив трохи більше наполегливості і різноманітності в атаках, ніж «Трактор», що діяв часом занадто грубо і відверто намагався вибити з ладу лідерів суперника.

У суперечці голкіперів 33-річний шведський страж воріт «Барис» Хенрік Карлссон (1.77 г / і, 94.0% - 11 пропущених шайб зі 182 кидків) виявився трохи краще 26-річного чеха з «Трактора» Павела Француоза (2.15 г / і, 92.4 % - 12 пропущених голів зі 157 кидків).

Кращу результативність у уральців показали ветерани - 34-річний захисник Кирило Кольцов - 5 очок (1 + 4), і 36-річний форвард Максим Якуцени - 4 бали (2 + 2) в 5 іграх.

«В першу чергу хотів би подякувати вболівальникам, які весь сезон підтримували команду, - підвів підсумок наставник челябінців Анвар Гатіятулін, - Ми грали, старалися їх радувати, і сьогоднішній матч не виключення. Хотіли перевезти серію додому, але не вийшло. Якщо брати в цілому, то проблема з реалізацією більшості так і залишилася. Це один з ключових моментів, який визначив результат серії ».

Здобувши перемогу з мінімальною перевагою на домашньому майданчику магнітогорський «Металург» 2: 1, лідера Східної конференції, челябінський «Трактор» продовжив серію свою перемог до трьох матчів і гарантував собі четверте місце в конференції, що дає перевагу домашнього льоду в першому раунді плей-офф.

У першому періоді господарі льоду зробили більше кидків по воротах, ніж гості, проте жодна з атак не увінчалася успіхом. Перший і єдиний гол «Металурга» в цій зустрічі капітан магнітогорцев Сергій Мозякин записав на свій рахунок лише на 29-й хвилині. Челябінці зуміли відігратися лише в третьому періоді: Артем Пеньковський вдало скористався більшістю, а через кілька хвилин Пол Щехура вивів свою команду вперед. Знову зрівняти рахунок магнітогорци не вдалося навіть незважаючи на появу шостого польового гравця. Підсумок - 2: 1 на користь «Трактора».

"Грали будинку, тому дуже хотіли порадувати своїх уболівальників, - сказав головний тренер челябінців Анвар Гатіятулін. - Ми раді, що зробили це. Так вийшло, що останні дві гри проводимо з" Металургом ", сильним суперником, і перед плей-офф є можливість себе перевірити. Знову хотів би подякувати вболівальникам за відмінну підтримку! "

Ударно провів останні матчі перед перервою, челябінський «Трактор» (+ 12 + 2-3-10) не зміг продовжити свою переможну серію, поступившись вдома одну з лідерів Східної конференції казанському «Ак Барсу» 2: 3 по буллітам.

До цього челябінці виграли п'ять поєдинків, всі в основний час, із загальним рахунком 12: 5 і відразу піднялися на п'яту сходинку в конференції.

По ходу зустрічі з «Ак Барсом», «Трактор» першим відкрив рахунок, проте потім уральці виявилися в ролі наздоганяючих і лише завдяки шайбі Алек Кручинина в середині третього періоду перевели гру в овертайм.

У серії буллітів, виграної Казанцев 1-0 в трьох раундах, місце у воротах челябінців зайняв Павло Демченко, замість відбив 37 кидків за 65 хвилин чеха Павела Францоуза, що мав до того ж особисту переможну серію з 5 матчів.

У складі уральців в цьому поєдинку дебютував 33-річний канадець Дерек Рой, виміняти на минулому тижні з «Авангарду».

Sports.ru: «Трактор» і «Авангард» провели обмін нападаючими. У Челябінськ переїжджає 33-річний канадець Дерек Рой, а в Омськ - 25-річний Данило Губарєв.

Рой в цьому сезоні провів 21 матч в КХЛ і набрав 12 (5 + 7) очок при показнику корисності «+3».

Губарєв в 11 іграх КХЛ не відзначився результативними діями. Його показник корисності «+1».

Дерек Рой зіграв в НХЛ 738 матчів, набрав 524 (189 + 335) очка. У пролшлом сезоні канадець став чемпіоном Швейцарії в складі «Берна», набравши 30 (9 + 21) очок в 36 матчах регулярного сезону і ще 12 (3 + 9) - в 13 матчах плей-офф.

Sports.ru. Челябінський "Трактор" підписав контракт з форвардом Райаном Веске, повідомляє офіційний сайт челябінського клубу. Угода з 34-річним гравцем розрахована до кінця поточного сезону.

Раніше американець виступав в КХЛ за «Торпедо», «Медвещак» і мінське «Динамо». Всього провів у лізі 219 матчів і набрав 170 (79 + 91) очок.

У це міжсезоння Веске пробував свої сили в тренувальному таборі «Едмонтона».

Також, «Трактор», за обопільною згодою, розірвав контракт з чеським нападаючим Міхалом Ржепік.

Через продовження лікування чех найближчим часом не зможе приступити до тренувань. У поточному сезоні форвард зіграв за «Трактор» два матчі, що не відзначившись результативними діями.

Артем Севанькаев, 22-річний дебютант «Трактора» несподівано став одним з героїв матчу челябінської команди на домашньому льоду проти володаря Кубка Гагаріна «Металурга» з Магнітогорська.

За рахунку 0: 2 на користь гостей, Севанькаев, що не мав до цього жодної закинутої шайби в чотирьох іграх КХЛ, вирівняв становище, забивши перший гол на 16-й хвилині першого періоду, при виході удвох з партнером проти одного захисника, і другий на першій хвилині другої третини, підправив кидок захисника на п'ятачку воріт суперника.

«Я дуже радий за Артема, - сказав головний тренер« Трактора »Анвар Гітіятулін, - Він непогано вписався до складу і дуже хотів закинути шайбу. Сьогодні це вийшло, він молодець ».

Незабаром Сергій Мозякин знову вивів «Металург» вперед, але челябінців в цей вечір зупинити було вже неможливо, за справу взялися ветерани і перемога залишилася за господарями 5: 3.

«Трактор», тим часом, поліпшив показники до + 3 + 2-1-3 і піднявся на 7 місце в Східній конференції, відстаючи тепер від тієї ж «Магнітки», що займає третій рядок всього на 2 очки.

Програвши в матчі за третє місце «Сибіру» 3: 5, челябінський «Трактор» посів останнє місце на передсезонному турнірі в Магнітогорську пам'яті І.Х, РОМАЗАНА.

На попередньому етапі уральці набрали 3 очка з 9, програвши «Металургу» Мг 1: 3, Омському «Авангарду» 0: 2 і обігравши «Сибір» 3: 1

Челябінський "Трактор" порадував своїх уболівальників успішною грою на домашньому передсезонному турнірі Кубку губернатора Челябінської області. У чотирьох матчах «Трактор», що відзначає речі в нинішньому сезоні своє 70-річчя, здобули чотири перемоги і впевнено завоював головний приз, реабілітований себе на торішній провал (4 гри - 4 поразки).

Цього разу на попередньому етапі челябінці обіграли «Автомобіліст» 2: 1, «Металург» Магнітогорськ 3: 1 і «Югру» 4: 1, а в фіналі знову впоралися з «Автомобіліст» 4: 2.

Прийшли: з. Микола ГЛУХОВ (Авангард), з. Кирило КОЛЬЦОВ (Торпедо), н. Микола БЄЛОВ (Ак Барс), н. Ігор мирно (Ак Барс), н. Денис Мошаро (Челмет), н. Іржі Новотни (Локомотив), н. Юрій ПЕТРОВ (Авангард),
н. Міхал Ржепік (Ліберець), н. Олександр ЧЕРНІКОВ (Авангард), н. Пол ЩЕХУРА (Динамо Мн)

Пару днів назад уральський клуб розірвав контракт із захисником Андрієм Первишін. 31-річний гравець повернувся в команду в травні і не встиг провести офіційних матчів. У минулому сезоні Первишін провів 16 матчів, в яких набрав три (2 +1) очки при показнику корисності «-3». В ході сезону хокеїст перейшов в «Авангард».

Президент «Трактора» Борис Дубровський заявив, що Челябінському клубу під силу вирішувати найсерйозніші завдання, так як склад вже добре укомплектований: "Ми повинні якомога успішніше зіграти в Кубку Гагаріна, тим більше що майбутній сезон буде особливим, 70-м в історії« трактора », - сказав Дубровський. - Якщо ж ми говоримо про декілька сезонах, то нам би хотілося, щоб« Трактор »продовжував бути одним із законодавців хокейної моди КХЛ, такою силою, яка визначала б напрямки розвитку російського хокею. Тим більше, у нас для цього всі ті сть. Команда укомплектована досить серйозно, цього складу «Трактора» під силу вирішувати досить серйозні завдання. Разом з тим, селекційна робота, зрозуміло, триває кожен день. І якщо у «Трактора» буде можливість придбати сильного гравця, клуб цією можливістю скористається ".