У пермі з'являться меморіальні дошки Михайла Романові і Івану Бобильову

Підсумковий рахунок матчу склав 2: 1 на користь гостей.

Перший гол на п'ятій хвилині забили гості. Кілька успішних атак, простріл з правого флангу в центр штрафного - і м'ячем заволодів Іван Маркелов, який відправив його у ворота «червоно-чорних».

Але господарі поля зрівняли рахунок вже до 12-й хвилині, завдяки стрімкій атаці по правому флангу Михайло Костюков зміг прострелити ворота суперника і потрапити в сітку.

Втім, Маркелов зміг обійти захист «Амкара» і принести своїй команді ще один гол на 28-й хвилині.

У другому таймі, на 87-й хвилині, Нігматуллін зумів зловити летить у ворота м'яч і не дати суперникам отримати ще один гол. Спроби зрівняти рахунок на 89-й хвилині не вдалися - останній небезпечний для «Анжи» момент не увінчався успіхом для «червоно-чорних», голкіпер гостей відбив удар голкіпер.

За підсумками матчу «Амкар» програв з рахунком 2: 1. Зараз «Анжи» знаходиться на 15-му місці в турнірній таблиці, але команда набрала 3 очки і її позиція зміниться. «Амкар» з 17 балами розташовується на 12-му рядку.

Нагадаємо, що тиждень тому «Амкар» зіграв внічию з суперниками з Єкатеринбурга на «уральському дербі».