Урок географії в 8-му класі по темі безлісні простори росії

Мухортова Жаміля Саідбековна, вчитель географії

МЕТА: Вчити учнів встановлювати відповідність між природними зонами та об'єктами природи, розташованими в ній, її розташуванням, кліматом і заняттями населення.

ЗАВДАННЯ: 1. Формувати знання учнів про особливості природи степів і тундр, їх тваринний і рослинний світ. Розширити уявлення учнів про використання природних багатств цих природних зон, про заняття населення. Формувати вміння визначати природні зони за основними ознаками.

2. Розвивати мова, логічне мислення учнів, вміння порівнювати і робити висновки.

3. Виховувати дбайливе ставлення до природи, естетичний смак, повагу до праці людей.

ТИП УРОКУ: Урок формування нових знань і умінь.

ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ УРОКУ: Наочне: гербарії рослин степової і тундрової зон; диск з презентацією "Степ", "Тундра", тест для перевірки знань; картинки із зображенням тварин, птахів, рослин степу і тундри, Червона книга Ставропольського краю; словникові слова: урёма, ксерофіти; таблиця "Види екологічних проблем"; План самостійної роботи учнів; індивідуальні картки кожному учневі для роботи з питань тесту.

Технічне. комп'ютер, мультимедійний проектор

Методичний: фізична карта Росії, атласи з географії, зошит, підручник "Географія", авт. Алексєєв О.М.

I. Організаційний момент.

Привітання, настрій класу на успішну роботу.

II. Актуалізація пройденого матеріалу.

- Як називається розділ, який ми вивчаємо?

п / о "Жива природа"

Схожі статті