Велика перемога великої і «знущання» над Клішиної ознаменували екватор олімпіади - спорт

Сама шокуюча новина прийшла в суботу зі світу легкої атлетики. Росія завдяки старанням керівників IAAF в Ріо-де-Жанейро стала чужою на святі королеви спорту, єдиним яскравим моментом мав стати виступ в стрибках в довжину Дар'ї Клішиної, яку допустили до змагань тільки завдяки її рішенням виїхати два роки тому тренуватися за кордон.

Клішина, само собою, опротестувала це рішення, і тепер останнє слово за CAS, який у неділю розгляне позов спортсменки. Примітно, що всю цю історію міжнародна федерація з подачі IAAF затіяла за три дні до старту росіянки на турнірі.

без медалей

Залишилися без медалей росіяни і на велотреку: в дисципліні кейрин Анастасія Войнова посіла четверте місце, а призер чемпіонатів світу Денис Дмитрієв програв у півфіналі індивідуального спринту і тепер побореться за бронзу. У стендової стрільби в скиті росіянин Антон Астахов не зміг пробитися в півфінал.

У суботу завершився груповий етап турніру з жіночого водного поло. Росіянки зайняли третє місце в групі А з двома очками, і в чвертьфіналі тепер зіграють зі збірною Іспанії.

За підсумками дня, який став екватором змагальної програми Ігор в Ріо-де-Жанейро, команда Росії піднялася на шосте місце в неофіційному заліку Олімпіади. На рахунку російських спортсменів 23 медалі - шість золотих, дев'ять срібних і вісім бронзових. Лідерство в таблиці неофіційного командного заліку зберегла збірна США (24 золотих, 18 срібних і 19 бронзових нагород). На другому місці розташувалася команда Китаю (13-11-17), замикають першу трійку британці (10-13-7).