Ви хочете стати зіркою пляжного футболу

Пляжний футболоснован на правилах гри в традиційний футбол. Змагання проводяться на піщаних пляжах, при цьому особливе значення має техніка володіння м'ячем, швидкість пересування по в'язкій поверхні. Футболісти грають без взуття. Дозволені захисні пов'язки гомілки і колін. М'який і в'язкий пісок змушує гравців багато імпровізувати, використовувати красиві технічні прийоми (наприклад, удари в падінні через себе - «ножицями» або «бісіклетамі»). Компактні розміри ігрового поля (28 на 37 метрів) дозволяють гравцям забивати практично з будь-якого положення, навіть прямим ударом від своїх воріт. Голи в середньому забиваються кожні 3-4 хвилини, а середня результативність матчу становить близько 11 забитих м'ячів за гру (в традиційному футболі в останні роки норма 2,5 голи).

Кожна команда складається з п'яти гравців (четверо польових і воротар). Команда може робити необмежену кількість замін в ході матчу (на лавці запасних буває, як правило, від 3 до 5 запасних гравців). Матч обслуговують двоє суддів в полі, суддя-хронометрист і запасний суддя.

Матч складається з трьох періодів по 12 хвилин. У пляжному футболі немає «нічиїх». Після основного часу призначається додатковий період - 3 хвилини «золотого гола». якщо ніхто не заб'є - призначається серія пенальті.

Ф утбольний клуб CITY запрошує представників усіх ЗМІ взяти участь в турнірі! Збирайте свою команду, запасайтеся гарним настроєм і спортивним азартом і приходьте грати! А всіх, хто любить хворіти - запрошуємо підтримати гравців пляжного футболу!

Відкрийте в собі зірку пляжного футболу! Нехай вболівають за вас! Організатори матчу щиро сподіваються, що ви отримаєте заряд бадьорості, адреналіну і просто море задоволення!

Дякуємо за надані матеріали і за запрошення організаторів турніру, прес-службу турніру і футбольний клуб CITY!