Розмір файлу 32Кб
Тема: "Виготовлення моделі трактора" Дата проведення:
Мета: повторення і закріплення знань, умінь і навичок за темою: Виготовлення моделі трактора
завдання:
1. Освітні: удосконалювати вміння працювати столярними інструментами, збирати моделі гусеничного трактора з дерев'яних деталей, продовжити знайомство учнів з видами сільськогосподарської техніки;
2. Корекційно-розвиваючі: сприяти розвитку і корекції психічних процесів: пам'яті, уваги, мислення, розвитку дрібної моторики рук.
3. Виховні: виховувати позитивну навчальну мотивацію, дбайливе ставлення до результатів своєї праці, матеріалами, інструментами.
Тип уроку: комбінований
Форми навчання: фронтальні, групові, індивідуальні.
Методи навчання: інформаційно-який повідомляє, пояснювальний, інструктивно-практичний.
Обладнання: таблички, ілюстрації сільськогосподарських і промислових тракторів,
Хід уроку.
I. Організація робочого місця.
Хлопці, сьогодні у нас на уроці гості, і ми повинні показати, що ми з вами вміємо працювати дружно і виконувати роботу на найвищу оцінку «5».
II. Повідомлення теми уроку:
III. Бесіда.
- Які роботи виконує трактор? (Перевозить вантаж, оре землю, розпушує грунт, садить картоплю, сіє зерно, косить траву, прибирає урожай, риє ями, розрівнює дороги).
Дидактична гра: Класифікація тракторів
-У вас на столах лежать фотографії, розгляньте їх.
(Вчитель називає вид сільськогосподарської роботи, а учні називають потрібні для роботи машини і сільськогосподарський реманент)
Оранка - (трактор, плуг);
Риє котловани - екскаватор
Посів - (трактор, сівалка);
Прополка, догляд за рослинами - (трактор, культиватор);
Рівняє дороги - бульдозер
Збирання врожаю - (комбайн)
- Залежно від того, які робочі знаряддя і машини причеплені до трактора (плуг, сівалка, картоплекопач і ін.), Він виконує різні сільськогосподарські роботи. Трактори використовуються також для будівельних, землерийних робіт, вивозять ліс на лісосіки.
- Ви знаєте, що трактора бувають сільськогосподарські і промислові
- Тепер фотографії розподіліть і прикріпіть на дошку за призначенням.
- Чому ви віднесли бульдозер і екскаватор до промислових робіт?
- Чим відрізняються трактора? (Колісний - кермо; гусенічний- важелі)
IV. динамічна пауза
1. Уявімо, що ми з вами управляємо трактором:
- гусеничним (імітуємо рух важелями.
- колісним (імітуємо рух керма).
Робота з малюнком і моделлю трактора.
1. 1. Модель, якого трактора ми будемо збирати? (Показ зразка малюнка і моделі трактора)
2. Давайте повторимо, з яких частин складається трактор? (Кабіна, двигун, вихлопна труба, гусениці, бензобак, радіатор, рама)
2. -Ви робочі на тракторному заводі.
3. -Давайте згадаємо, в яких цехах ми з вами працювали?
4. 1.цех Розмічальний
5. 2. цех Виготовлювальне
6. 3. цех Фарбувальний
7. 4. цех Складальний
8. Як ви думаєте, сьогодні, ми з вами в якому цеху будемо працювати?
9. -У кожного своє ра
В обраному у 0 користувачів.
Також вас може зацікавити
Якщо у вас ще немає облікового запису на нашому сайті, пропонуємо зареєструватися. Це займе не більше 5 хвилин.
уряд
Санк-Петербурга
Комітет із освіті
Міністерство освіти і науки
Російської Федерації
День Перемоги.
70 років
Офіційний сайт Рособрнадзора
російське Освіта
Федеральний портал
Портал загальноросійської системи оцінки якості освіти
Дізнайтеся новини першими на нашій сторінці ВКонтакте:
Сайт зроблений в студії Палич.
- Головна
- Олімпіади для школярів
- Конкурси для педагогів
- КПК для педагогів
- онлайн тести
- Вебінари
- Замовити грамоту
- методичні розробки
- для дошкільнят
- Новини освіти
- вчителям
- Поради батькам
- Сценарії свят
- Відгуки
- свідоцтво
- Каталог сайтів
- Замовити Свідоцтво
- Додати свою розробку
- Додати сценарій свята
- Додати статтю