Напередодні Різдва Йера Альварес дізнався, що хворий на рак, а через півтора місяці повернувся на поле, та ще й проти «Барселони».

того матчу на пам'ять і прикрасив нею кімнату.

Після тренування «Атлетика» Альварес відчув легку біль в паху, підійшов до лікарів, поскаржився. Доктора зробили УЗД, на наступний день провели додаткову перевірку і виявили у гравця рак яєчка. «Перше, що потрібно було зробити, - втрутитися і провести операцію, причому якомога швидше», - розповів згодом доктор «Атлетика». Президент клубу Хоса Уррутія відразу ж зустрівся з гравцем. Очікував побачити хлопця шокованим, але Альварес не здригнувся. «Все сталося так швидко, але Йера зберіг спокій в такій складній ситуації. Він оптиміст, як і всі ми », - зазначив президент.

Іспанія - Примера. 21-й тур

Атлетик Б
Більбао

1: 0 - Алькасер - 18. 2: 0 - Мессі - 40. 3: 0 - Відаль - 67

«Атлетик» потужно пресингував «Барселону», весь перший тайм виглядав краще статусного суперника, змусив Жерара Піке помилятися і не вийти на другу 45-хвилинку. Але Пако Алькасера ​​вистачило одного точного удару, а Лео Мессі - одного штрафного з неочевидній позиції. Сам «новий Пуйоль» майже не помилявся - лише одного разу зупинив сольний прохід Мессі, виставивши ногу-шлагбаум. Але «Барса» все одно забила три м'ячі. Втім, ні в одному з них Йера Альварес ні винен.

«Говоріть, такі поразки краще забувати? Ні, я не забуду. Це був мій перший матч з «Атлетиком». Єдиний день, коли я нервував перед виходом на поле. Ніколи не забуду цю гру », - говорив Йера Альварес про свій матч з« Сассуоло ». «Барселоні» баски теж програли, навіть з тим же рахунком - 0: 3, але ту поразку Йера теж не забуде - це була велика перемога особисто для нього.

Тепер, напевно, Альварес знову залишить футболку на пам'ять. Це було б дуже символічно.