"Зеніт" (САНКТ-ПЕТЕРБУРГ, РОСІЯ) - "Малага" (Малага, Іспанія) - 2: 2 (0: 2)

"ЗЕНІТ": Малафєєв, Анюков (Володимир Бистров, 81), Бруну Алвеш, Губочан, Ломбертс, Широков (Файзулін, 72), Денисов, Вітсель, Данні, Кержаков, Халк.

"Малага": Кабальєро, Гамес, Демікеліс (Велігтон, 46), Оньєву, Камачо, Тулалан, Дуда (Портільо, 63), Елізеу, Буонанотте, Себа (Хуанма, 76), Санта Крус.

Попередження: Данні, 28, Анюков, 66 - Камачо, 14, Буонанотте, 35, Себа, 45, Велігтон, 90 + 3.

Вилучення: Володимир Бистров (недисциплінована поведінка), після матчу - немає.

Суддя: Олегаріу Бенкеренса (Португалія).

Кошмар на "Петровському" почався з того, що Дієго Буонанотте скористався позиційним промахом захисників "Зеніту". Ломбертс і Анюков пішли за одним суперником, а простріл з правого флангу прийшов саме на футболіста, прізвище якого перекладається на російську мову, як "Добрий вечір!". Буонанотте в п'яти метрах від Малафєєва витончено обробив м'яч і моментально зіпсував всім настрій.

Слідом за привезення захисників персональний ляп дозволив собі досвідчений В'ячеслав Малафєєв. У нього подібні помилки завжди викликали відторгнення. Тим більше прикро, що саме Малафєєв поставив чорну мітку біля своїх воріт. Голкіпер ніяково скинув м'яч на суперника, і "анчоуси" блискуче розпорядилися несподіваним шансом. Себа бив по центру і по порожніх воротах. Не варто пред'являти претензії Ломбертс, з-під якого "Малага" подвоїла перевагу.

"Синьо-біло-блакитні" важко з психологічної точки зору сприйняли подібний удар долі. Навіть завжди веселі вболівальники на "Петровському" замовкли, і крім пісні про "хвору душ" нічим не відзначалися. У цей складний момент повинні були взяти на себе відповідальність Вітсель і Халк, а Данні і Кержаков на правах "старих" могли повести партнерів за собою. Особа Лучано Спаллетті нічого не виражало. Італієць, напевно, проклинав тих людей, хто мовив на щастя перед стартовим свистком: "In bocca al lupo".

Перше "До біса!" від італійця було на початку другого тайму. Губочан, що відзначався не дуже впевненою грою на лівій бровці, точно поділився м'ячем з Данні. У лінії штрафного португалець з венесуельським минулим високою ногою затримав м'яч, обдурив захисника, просунувся до воріт по лівому краю штрафного. Потужний удар рикошетом від штанги приніс "Зеніту" першої позитивну дію.

Після цього залишалося тільки чекати другого м'яча і благати секундомір матчу рухатися повільніше. 30 хвилин до кінця, 20 .... Можливо, час так несправедливо. Можливо, час лікує рани фальшиво. Але "Зеніту" все-таки пощастило врятуватися за кілька хвилин до фінального свистка. Гол вийшов курйозним і скандальним. Данні відгукувався на простріл Бистрова в метровому положенні поза грою. З одного метра Мігель не зміг прокинути м'яч в сітку, і тільки з добивання Файзулін вразив ворота. Все це, звичайно, добре, але суддя з Португалії зобов'язаний був зупиняти атаку "Зеніту" після порушення правил. Виходить, що з португальської допомогою (Данні + Бенкеренса) "Зеніт" уникнув нашого чергової поразки. Але все для пітерців може закінчитися вже через кілька годин ...

За що тільки платять нашим гравцям такі скажені гроші? Що Спартак, що Зеніт. З ними Барселона і Малага грали як зі школярами. Що хотіли, те й делалі.Вот і треба нашим пішоходам і нездари: пас точно дати не вміють, коліна у всіх тремтять, платити як школярам, ​​а не як профессоналам світового уровня.Зажралісь просто все. Посадити їх усіх на мінімалки, тоді б точно забігали. Думаєте немає, адже в Європу їх ніхто не возьмет.Горечь, сором і ганьба!

До речі, у другому таймі таймі Малага відскочила. Зеніт повинен був забити в першому таймі, дивись домоглися б перемоги

Потрібна ЛЕ. Конче! Там очей треба набивати максимально кількість. Сподіваюся, на три команди в плей-офф ЛЄ.

Данні і Халк - справжні професіонали. тому вони гратимуть з вогнем. Сподіваюся Зеніт потрапить в ЛЄ. І сподіваюся Анжи вийде з групи. Нехай принесуть по більше очок Росії. щоб в наступному році вже 3 команди потрапили в Лігу Чемпіонів.

навіть якщо наша команда виграє Лігу Європи, у нас не буде 3 клуби в ЛЧ.будет тільки через 2 сезони, т.к.португальскіе окуляри згорять тільки через 1 наступний сезон

І навіщо зеніту ці 2-2? в будь-якому випадку зеніт сальет Мілану а андерлехт малаги і по голам андерлехт потрапить в ЛЄ .Просто зеніт від милана отримає як мінімум 3 голи (і не кажіть що мілан не гратиме на перемогу, у них в чемпіонте італії йде все хреново і перед вболівальниками їм як-то потрібно реабілітуватися.) А ось у Андерлехта побільше шансів зіграти НЕ тоько в нічию але і виграти малагу тому їм не потрібно ні реабілітуватися перед ким та й вийшли вони з 1 местом.так що навіть якщо андерлехт і програє то максимум 1-0, 2-1.Зеніт ДАВАЙ, до побачення!

Зеніт, без сумніву, найсильніший клуб Росії в якому зібрані найсильніші гравці. Навіть якщо у нього заберуть не 3, а 6, 9, 12. очок і, за підсумками, Зеніт не потрапить в єврозону - це буде означати, що кому-то офігенно пощастило, а найсильнішим останетсяя Зеніт, який захворів "восени" важкої тривалої хворобою.
Але сьогодні потрібні термінові заходи: Перша, поза всякими сумнівами - зміна керівництва клубу (наприклад на того ж Фурсенко, який прекрасно справлявся з роботою на цьому рівні), друга - на Ваше, вболівальники Зеніта розсуд, - зміна тренера: Спалетті давно в розгубленості - не схожа не розуміє гравців, не розуміє що хоче і робить керівництво клубу. Спалетті не може вплинути ні на моральний стан гравців, ні на організацію гри, та й з фізикою - явні проблеми. Звичайно ж погано надходити як Абрамович (огидна), але терпіти розгубленого тренера, яка здатна виправити ситуацію.